Znajdź oferty
ze swojego regionu

Zatrudnie gospodarza obiektu

Data ostatniej modyfikacji: 2024-02-12 12:43:03

Zatrudnimy Pana lub małżeństwo w charakterze gospodarzy z zamiłowaniem do zwierząt, nie będą to zwierzęta typowo gospodarskie lecz między innymi alpaki, króliki, kozy itp.. Do dyspozycji mieszkanie socjalne na miejscu.
Zakres obowiązków:
• Opieka nad zwierzętami,
• sprzątanie,
• utrzymanie porządku i czystości na terenie ośrodka,
• pielęgnacja zieleni wokół obiektu (koszenie, podlewanie, odśnieżanie),
• dbałość o prawidłowe funkcjonowanie ośrodka oraz jego stan techniczny,
• utrzymanie pozytywnych relacji z gośćmi,
• dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług
Wymagane cechy:
• uczciwość,
• komunikatywność,
• zaangażowanie, sumienność i dyspozycyjność,
• pozytywny stosunek do klienta i optymizm,
• prawo jazdy kat. B
• wysoka kultura osobista( w tym wolny od nałogów, schludny)
• mile widziane doświadczenie w pracy ze zwierzętami
Oferujemy:
• wynagrodzenie adekwatne do stanowiska i umiejętności,
• mieszkanie socjalne
Będzie to miejsce skierowane do dzieci więc potrzebujemy osób z miła aparycją.
Więcej informacji pod nr telefonu : 601921272
Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o kontakt.

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

Krzysztof Lenkiewicz

okolice Olsztyna

Ogłoszenie archiwalne

Ogłoszenia Mogą Cię zainteresować również:

Giżycko

Lokal

Olsztyn

Działka/grunt

Giżycko

Garaż kupię

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5