Spotkanie pasjonatów kolarstwa

2023-09-07 14:36:52(ost. akt: 2023-09-07 14:42:55)

Autor zdjęcia: Archiwum organizatora

Na corocznym wyścigu w Miłakowie spotkali się pasjonaci kolarstwa. W wyścigu organizowanym przez MTB Miłakowo brali udział kolarze z różnych części Warmii i Mazur. Na starcie pojawili się także przedstawiciele powiatu ostródzkiego. Oprócz organizatorów z Miłakowa po trasie „przejechali się” także zawodnicy UKS Ostróda Sport Team.
Zwyciężczynią w kategorii FUN na dystansie 8 kilometrów okazała się Patrycja Żebrowska z Ostróda Sport Team (OST). Trzecią lokatę w rywalizacji na tym samym dystansie zajęła Iga Radwanowicz, z kolei w Adventure (30 km) na najniższym stopniu podium uplasował się Jędrzej Żebrowski.

Jeden z reprezentantów UKS Ostróda Sport Team rywalizował poza granicami Warmii i Mazur. W Gniewinie (woj.pomorskie) Adam Gałkowski zajął 19.miejsce w kategorii OPEN, a w kategorii M4 był czwarty.