Wtorek, 19 stycznia 2021. Imieniny Erwiny, Henryka, Mariusza

Złożyły obietnicę i zostały prawdziwymi przedszkolakami

2020-12-09 21:43:26 (ost. akt: 2020-12-09 21:47:03)

Autor zdjęcia: Archiwum przedszkola

We wtorek 8 grudnia grupa “Krasnale” z Przedszkola nr 6 “Pod zielonym parasolem” w Morągu doczekała się pasowania na przedszkolaka.

Po wielu perturbacjach - jak twierdzą organizatorzy - odbyła się uroczystość "Pasowanie na Przedszkolaka". "Maluszki" przygotowywały się do niej bardzo długo i niecierpliwie oczekiwały na ten wyjątkowy dla nich dzień...Trzylatki ubrane w piękne, kolorowe stroje, w jesiennej scenografii (no, bo przecież mamy jesień jeszcze) zaprezentowały pani dyrektor Ewie Skibiak program artystyczny.
— Dzieci zaśpiewały i zilustrowały ruchem piosenkę "My jesteśmy Krasnoludki" oraz hymn naszej placówki "Przedszkole ole, ole", powiedziały wiersz "Mam trzy latka" oraz "Nasza grupa to Krasnale", złożyły uroczystą obietnicę i zostały pasowane przez Ekoludka "na Przedszkolaki, prawdziwe zuchy" — informuje Anna Miś z Przedszkola nr 6 w Morągu. — Nasz gość wręczył im pamiątkowe dyplomy, znaczki z logo przedszkola i rożki pełne słodkości. Rodzice zapewnili dzieciom bogaty i kolorowy poczęstunek, pyszności było co niemiara! Dziękujemy im za to!

Gazeta Morąska
morag@gazetaolsztynska.pl

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages