Niedziela, 9 sierpnia 2020. Imieniny Klary, Romana, Rozyny

10 urodziny Klubu Mam

2020-03-04 16:15:27 (ost. akt: 2020-03-04 16:17:11)

Autor zdjęcia: Archiwum MGBP w Zalewie

Klub Mam działający przy Miejsko – Gminnej Bibliotece Publicznej w Zalewie świętował dziesiąty rok swojej działalności. Z tej okazji odbyła się uroczystość, na którą licznie przybyły mamy wraz ze swoimi dziećmi.

Spotkanie rozpoczęło się od uroczystego otwarcia kącika dziecięcego, w którym od niedawna mieści się nowy domek z półkami na książki, siedziskiem i kolorowymi poduszkami.
Po przecięciu wstęgi w kąciku na dzieci czekała jeszcze jedna niespodzianka – ogromna, kartonowa rakieta, którą mamy wspólnymi siłami złożyły, a dzieci pięknie pomalowały farbkami. Zanim przystąpiły do malowania wysłuchały rymowanej, edukacyjnej bajki „O panach Palcach”. Jak na prawdziwe urodziny przystało były też balony, wspólna zabawa i oczywiście pyszny tort. Na zakończenie urodzinowego spotkania wszyscy uczestnicy otrzymali prezenty od biblioteki.
Klub Mam to miejsce spotkań dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat oraz ich rodziców. Dzieciom biblioteka proponuje głośne czytanie bajek i wierszy, zajęcia plastyczne oparte na tekstach literackich oraz zabawę w gronie rówieśników. Rodzice natomiast mają okazję do wspólnych rozmów i wymiany doświadczeń związanych z wychowaniem swoich pociech. W ciągu 10 lat biblioteka zorganizowała 91 klubowych spotkań. Wzięło w nich udział 67 matek i 86 dzieci, którzy łącznie uczestniczyli w zajęciach 1236 razy.
Spotkania odbywają się raz w miesiącu (w piątek) i są otwarte dla wszystkich. Najbliższe odbędzie się w piątek 13 marca o godz. 16.30. Zapraszamy!
Edyta Subotowicz, MGBP w Zalewie

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages