Sobota, 4 kwietnia 2020. Imieniny Benedykta, Izodory, Wacławy

Studniówka 2020 w Zespole Szkół Licealnych

2020-02-27 12:09:35 (ost. akt: 2020-02-27 12:12:53)

Autor zdjęcia: Archiwum szkoły

Wieczór 18 stycznia 2020 roku dla tegorocznych maturzystów Zespołu Szkół Licealnych w Morągu był wyjątkowy, bowiem wtedy właśnie odbyła się długo wyczekiwana studniówka.

O godzinie 19. w jednej z lokalnych restauracji rozpoczęliśmy uroczystość od wzruszających przemówień, głos zabrali przedstawiciele uczniów, rodziców oraz pan dyrektor. To czas podziękowań, refleksji o mijających trzech latach nauki w liceum lub technikum, a także perspektywie na przyszłość.
Słowami „Poloneza czas zacząć” dyrektor Jan Horbacz zaprosił młodzież do zaprezentowania tradycyjnego tańca, by tym samym dać początek wspólnej zabawie. Chwilę po kolacji, tłumnie ruszyliśmy na parkiet, by celebrować ostatnie sto dni przed maturą. Tego dnia wszyscy, uczniowie i nauczyciele, mogli zapomnieć na chwilę o książkach i sprawdzianach, za to w pięknych, eleganckich strojach cieszyć się sobą nawzajem, beztrosko tańcząc i śpiewając. DJ dbał o dostarczanie nam kultowych przebojów, dzięki czemu zabawa była jeszcze przyjemniejsza. Nie obyło się również bez utworów dedykowanych, które przywoływały zabawne wspomnienia. W trakcie imprezy niespodziewanie pojawił się zespół Mejk, gotowy, by zapewnić kolejne atrakcje i umilić ten szczególny dla nas wieczór, grając swoje najpopularniejsze piosenki. Widok nieprzerwanie zapełnionego parkietu to najlepszy dowód na to, że bawiliśmy się świetnie do samego końca. Bal maturalny to również dobra okazja, aby nacieszyć się obecnością ludzi poznanych w ciągu ostatnich trzech lub czterech lat, przypomina o tym, jak niewiele czasu zostało do zakończenia etapu szkoły średniej…
źródło: szkoła


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages