Sobota, 23 stycznia 2021. Imieniny Fernandy, Jana, Rajmundy

Potrafimy się wspólnie bawić

2020-01-28 15:17:30 (ost. akt: 2020-01-28 15:21:41)

Autor zdjęcia: Archiwum szkoły

W dniu 17 stycznia 2020 r. w godzinach od 17:00 do 20:00 odbył się w Świetlicy Wiejskiej Bal Karnawałowy dla uczących się w Niepublicznej Szkole Podstawowej z Oddziałami Przedszkolnymi w Kalniku oraz dzieci z Sołectwa Kalnik i wszystkich chętnych.

Dzieci pod kierunkiem Pani Aleksandry Gierej, pięknie udekorowały salę, by zamieniła się w salę balową. Piękne dekoracje, balony, serpentyny, kolorowe maski, rozświetlona choinka przyczyniły się do wprowadzenia odpowiedniej, odświętnej atmosfery. Nastrojowy wygląd, wprowadził dzieci w wesoły nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy, do której uroczyście zaprosił prowadzący imprezę DJ, Pani Dyrektor szkoły i Sołtys. Zostały także ogłoszone wyniki konkursu na najpiękniejszą kartę świąteczną: I m – ce Olaf Kordala, II m – ce Julia Kordala, III m – e Ola Łubkowska, wyróżnienia otrzymały Nadia Moczulska i Ania Gierej. Wszyscy przy dźwiękach muzyki bawili się wyśmienicie! Zabawa była urozmaicona ciekawymi konkursami, przygotowanymi przez Panią Monikę Lewicką, a wszyscy uczestnicy konkursów byli nagradzani słodyczami. Rodzice prowadzili kawiarenkę, gdzie serwowano pyszne domowe wypieki, napoje, kawę, herbatę. Tego dnia nie brakowało wielu emocji, radości, euforii, nie obyło się też bez niespodzianek takich jak wybór Króla i Królowej balu. Jednak najbardziej oczekiwaną chwilą było nadejście Mikołaja ze swoim pomocnikiem i z prezentami. Po otrzymaniu paczek i pożegnaniu Mikołaja zadowoleni i pełni wrażeń uczniowie wrócili do zabawy, a następnie rozeszli się do swoich domów.
Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby nasza wspólna zabawa karnawałowa udała się, Sołectwu, Radzie Rodziców i pomagającym Rodzicom – serdecznie dziękujemy!
Oprawę muzyczną zapewniło Sołectwo Kalnik czynnie współpracujące ze szkołą. Prezenty dla dzieci szkolnych ufundowała Rada Rodziców, tak jak nagrody w konkursach dla wszystkich uczestniczących dzieci.
Po zabawie dla dzieci odbyła się zabawa koszykowa dla dorosłych.A na kolejną super zabawę zapraszamy za rok!!!!
NSP Kalnik


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages