Sobota, 23 stycznia 2021. Imieniny Fernandy, Jana, Rajmundy

Minął już pierwszy tydzień ferii

2020-01-27 10:04:51 (ost. akt: 2020-01-27 10:11:08)

Autor zdjęcia: Archiwum szkoły

W pierwszym tygodniu ferii zimowych w Szkole Podstawowej nr 4 w Morągu odbyły się zajęcia pod hasłem "Ferie w czwórce, zimowe zabawy z Zippim”.

W zajęciach wzięło udział 20 dzieci. Opierały się one na programie profilaktycznym "Przyjaciele Zippiego", którego głównym celem było rozwijanie umiejętności społecznych i emocjonalnych. Uczniowie podnosili swoją samodzielność podczas przygotowywania kanapek, zapiekanek, babeczek i pierników. W ramach integracji dzieci zaprosiły swoich kolegów z projektu "Dzieci w sieci" na własnoręcznie przygotowane śniadanie. Wykonali również niespodzianki dla najbliższych z okazji Dnia Babci i Dziadka. Uczniowie realizowali swoje pasje twórcze w trakcie prac plastycznych. Oprócz tego ciekawą formą spędzania czasu były gry i zabawy ruchowe na sali gimnastycznej. W ramach nabywania umiejętności zachowania się w miejscach publicznych dzieci wyszły do kina "Narie"  oraz do restauracji "Wieża ze smakiem". Poznały też swoje miasto poruszając się szlakiem morąskich zabytków. Wspólne zabawy sprawiły wiele radości i pokazały dzieciom jak ciekawie można spędzić wolny czas.
Zajęcia sfinansowane z Budżetu Gminy Morąg z Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii.
Joanna Grodzka, Joanna Mazurek, SP nr 4 w Morągu


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages