Sobota, 18 stycznia 2020. Imieniny Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

Do kina z Gazetą Morąską

2020-01-02 11:33:00 (ost. akt: 2020-01-02 11:34:54)

Autor zdjęcia: Archiwum MDK

Pierwsze dwie osoby, które przyjdą w weekend do kasy morąskiego kina z aktualnym piątkowym numerem „Gazety Morąskiej” otrzymają bilet na film.

Terminarz na styczeń


2, 3 godz. 16 - Śnieżna paczka (dubbing) Animowany, USA/Chiny, 92 min, b/o

2 godz. 18 - Serce do walki, Sensacyjny/Dramat, Polska, 86 min, od lat 15

3 godz. 20 - Serce do walki, Sensacyjny/Dramat, Polska, 86 min, od lat 15

2 godz. 20 - Zaśnij(napisy), Horror, Australia, 88 min, od lat 15

3 godz. 18 - Zaśnij(napisy, Horror, Australia, 88 min, od lat 15

4, 5 godz. 11, 16 - Misiek i chiński skarb (dubbing), Animowany/Komedia, Usa, 100min, b/o

8, 9, 10 godz 16 - Misiek i chiński skarb (dubbing) Animowany/Komedia, USA, 100 min, b/o

4, 8, 10 godz. 18 - Futro z misia, Komedia, Polska, 110 min, od lat 13

5, 9 godz. 20.30 - Futro z misia, Komedia, Polska, 110 min, od lat 13

4, 8 godz. 20 - Osierocony Brooklyn (napisy), Dramat/Kryminał, USA, 144 min, od lat 15

5, 9 godz. 18 - Osierocony Brooklyn (napisy), Dramat/Kryminał, USA, 144 min, od lat 15

10 godz. 20 - Gwiezdne wojny: Skywalker.Odrodzenie (napisy), Sci-Fi/Przygodowy, USA, 155 min, od lat 12

11 godz. 11, 16 - Młody renifer Alex (dubbing), Familijny/Przygodowy, Francja, Finlandia, 86 min, od lat 7

15, 16, 17 godz. 16 - Młody renifer Alex (dubbing), Familijny/Przygodowy, Francja, Finlandia, 86 min, od lat 7

11 godz. 13,17.30, 20.15 - Gwiezdne wojny: skywalker.Odrodzenie 3D(dubbing), Sci-Fi/Przygodowy, USA, 155 min, od lat 12

15, 17 godz. 17.30, 20.15 - Gwiezdne wojny: skywalker. Odrodzenie 3D(dubbing), Sci-Fi/Przygodowy, USA, 155 min, od lat 12

16 godz. 17.30, 20.15 – Gwiezdne wojny: skywalker. Odrodzenie (napisy) Sci-Fi/Przygodowy, USA, 155 min, od lat 12

18, 19, 20, 21, 22 godz. 11, 16 – Urwis (dubbing), Animowany/familijny/komedia, USA, 87 min, b/o

18, 22, 24 godz. 18 - Mayday, Komedia, Polska, 113 min, od lat 13
19, 23 godz. 20.15 - Mayday, Komedia, Polska, 113 min, od lat 13

18, 22, 24 godz. 20 – Jak zostałem gangsterem, historia prawdziwa, sensacyjny, 130 min, od lat 15

19, 23 godz. 18 - Jak zostałem gangsterem, historia prawdziwa, sensacyjny, 130 min, od lat 15

23, 24 godz. 11, 16 – Mój przyjaciel Ufik (dubbing), Animowany/Familijny/Przygodowy, 90 min, b/o

25 godz. 11, 16 - Mój przyjaciel Ufik (dubbing) Animowany/Familijny/Przygodowy, 90 min, b/o

26, 27, 28, 29 godz. 11,16 – Śnieżka i fantastyczna siódemka (dubbing) Animowany, Korea Południowa, 92 min, b/o

25, 29, 31 godz. 18 – Psy 3, W imię zasad, Sensacyjny, Polska, 115min, od lat 15

26, 30 godz. 20 - Psy 3, W imię zasad, Sensacyjny, Polska, 115 min, od lat 15

25, 29, 31 godz. 20 - MAYDAY, Komedia, 113 min, od lat 13

26, 30 godz. 18 - MAYDAY, Komedia, 113 min, od lat 13

30, 31 godz. 11, 16 – Tajni i Fajni (dubbing)Animowany/USA, 102 min, b/o
MDK


red
morag@gazetaolsztynska.pl
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages