Czwartek, 24 września 2020. Imieniny Dory, Gerarda, Maryny

Gmina Morąg czwarta w województwie

2019-12-21 11:14:11 (ost. akt: 2019-12-21 11:17:28)

Autor zdjęcia: Archiwum Urząd Miejski w Morągu

Dnia 12 grudnia 2019 r. w sali plenarnej Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie odbyła się Gala Warmińsko – Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego, podczas której uhonorowano szkoły wszystkich szczebli oraz samorządy lokalne, które osiągnęły najlepsze wyniki sportowe w roku szkolnym. 

Podczas spotkania wyróżniono wiele osób zajmujących się sportem w różnych kategoriach. Otrzymane wyróżnienia, puchary, statuetki i dyplomy to bardzo ważny symbol zaangażowania samorządowców, dyrektorów i nauczycieli wychowania fizycznego.
Poziom współzawodnictwa sportowego z roku na rok jest coraz wyższy. Tym bardziej cieszy, że Gmina Morąg zajęła wysokie 4 miejsce. Puchar  i gratulacje odebrał Szymon Steć, kierownik Referatu Sportu i Rekreacji Urzędu Miejskiego w Morągu. Na ten rewelacyjny wynik złożyła się punktacja zdobyta przez szkoły z terenu naszej gminy. Bardzo wysokie 4 miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 1 w Morągu. Statuetkę w tej kategorii odebrał Paweł Wyszkowski, wicedyrektor szkoły. 8 miejsce zajęła Szkoła Podstawowa w Żabim Rogu, a nagrodę odebrała dyrektor Małgorzata Tolak.
Urząd Miejski w Morągu

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages