Zwycięska trzynastka Kaczkana Huraganu i awans do ćwierćfinału [zdjęcia]

2019-09-11 20:06:33(ost. akt: 2019-09-11 20:12:28)
Kaczkan Huragan Morąg odniósł wysokie zwycięstwo w Zwierzewie

Piłkarze Kaczkana Huraganu Morąg z przytupem awansowali do ¼ Wojewódzkiego Pucharu Polski. Morążanie rozgromili aż 13:0! występującego w klasie okręgowej Kormorana Zwierzewo. Najskuteczniejszy w morąskim zespole był Paweł Galik.
Inne rozwiązanie niż awans morążan do następnej rundy nie wchodził w grę. Już w pierwszych 13 minutach sam Mateusz Szmydt powinien strzelić przynajmniej trzy gole. Ale dopiero kapitan morąskiego zespołu Paweł Galik otworzył wynik. Później już posypało się dwa razy kierunku bramki gospodarzy strzelił Anton Kołosow trzecioligowcy z Morąga prowadzili 3:0. W kolejnych minutach trener morąskiego zespołu dał pograć wszystkim piłkarzom z ławki rezerwowych, a ci z łatwością strzelali kolejne gole. Gdyby Kormoran stracił 20 goli nie byłoby to na wyrost. Jednak licznik Kaczkana Huraganu w Morągu zatrzymał na 13 strzelonych bramkach.

Kormoran Zwierzewo – Kaczkan Huragan Morąg 0:13 (0:6)

0:1 – P. Galik (14), 0:2, 0:3 – Kołosow (23, 25), 0:4 – Maćkowski (27), 0:5 – Szmydt (28), 0:6, 0:7 – P. Galik (29, 47 karny), 0:8 – Januszkiewicz, 0:9 – Modrzewski (60), 0:10 – P. Śnieżawski (69 samobójczy), 0:11 - P. Galik (83), 0:12 – Modrzewski (85), 0:13 – Kucznier (86)