Piątek, 10 lipca 2020. Imieniny Filipa, Sylwany, Witalisa

Spotkali się z doradcą w Urzędzie Pracy

2019-06-06 11:47:18 (ost. akt: 2019-06-06 11:50:29)

Autor zdjęcia: Wiesława Witos

Młodzież ze Szkoły Przysposabiającej do Pracy Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Szymanowie odwiedziła Urząd Pracy w Morągu. Tam spotkała się z doradcą zawodowym Adrianą Kosińską.

Zajęcia z zawodoznawstwa, które poprowadziła pani Adriana Kosińska poszerzyły wiedzę uczniów, przyszłych, tegorocznych absolwentów szkoły na płaszczyźnie zawodowej. Dowiedzieli się oni między innymi w czym może im pomóc Centrum Aktywizacji Zawodowej, jakie są aktualne oferty pracy, jak odnaleźć się na rynku pracy, jakie są wymagania pracodawców i z jakiej pomocy finansowej można skorzystać jako osoba bezrobotna. Na te i inne pytania związane ze ścieżką zawodową uczniów w sposób zrozumiały i merytoryczny odpowiedziała pani Adriana.
Usługi w zakresie poradnictwa zawodowego i informacji zawodowej w Urzędzie Pracy świadczone są w formie indywidualnej i grupowej. Na drugie spotkanie młodzież umówiła się już indywidualnie.


red
morag@gazetaolsztynska,pl

Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages