Poniedziałek, 14 października 2019. Imieniny Alany, Damiana, Liwii

Woda popłynęła do mieszkańców

2019-05-23 11:09:12 (ost. akt: 2019-05-23 13:19:24)

Autor zdjęcia: Wiesława Witos

125 mieszkańców Bartężka zostało podłączonych do nowo wybudowanej sieci wodno-kanalizacyjnej. Całkowity koszt inwestycji to kwota 970 tysięcy złotych. Pieniądze pochodziły z Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa.

Uroczyste przecięcie wstęgi i przekazanie do użytkowania sieci wodno-kanalizacyjnej dla mieszkańców Bartężka odbyło się w piątek 17 maja. Bezpośrednim inwestorem, który realizował zadanie był Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa. Dzięki inwestycji poprawiła się jakość życia jej mieszkańców.
— KOWR oddział w Olsztynie mając możliwości prawne jak i finansowe wybudował dla 125 mieszkańców Bartężka infrastrukturę wodociągowo- kanalizacyjną z tłoczeniem ścieków do oczyszczalni ścieków w Słoneczniku — mówił podczas spotkania burmistrz Morąga Tadeusz Sobierajski. — Jako burmistrz Morąga w imieniu mieszkańców Bartężka i samorządu Gminy Morąg serdecznie za to dziękuję.


Więcej na ten temat w Gazecie Morąskiej


Wiesława Witos
w.witos@gazetaolsztynska.plCzytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages