Sobota, 8 sierpnia 2020. Imieniny Izy, Rajmunda, Seweryna

Kamień węgielny z Gazetą Morąską

2019-05-15 17:48:38 (ost. akt: 2019-05-15 17:58:03)

Autor zdjęcia: Wiesława Witos

W Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Szymanowie wmurowano kamień węgielny pod budowę nowego przedszkola. Razem z aktem erekcyjnym do tuby włożono również egzemplarz Gazety Morąskiej.

W szymanowskiej placówce w ostatnich latach to już czwarte wmurowanie kamienia węgielnego pod nowy obiekt. Ostatni raz wmurowano kamień węgielny pod budowę pawilonu rehabilitacyjnego. Zdaniem dyrektora Ośrodka Jarosława Witka, świadczy to o dynamice rozwoju placówki, a nowy pawilon przedszkolny to bardzo ważna inwestycja.
— Jest to ważna inwestycja z dwóch powodów — mówił podczas uroczystego wmurowania kamienia węgielnego Jarosław Witek. — Pierwszy to taki, że będzie służyła ona tym najmłodszym i tym najbardziej potrzebującym, dając im szansę na lepszy start, a przez to również na lepsze życie. (..)

— Nic się nie dzieje bez przyczyny — powiedział podczas spotkania Andrzej Wiczkowski, starosta ostródzki. — Świetna opinia o państwa Ośrodku, wasza codzienna praca, dają możliwości rozwoju tego Ośrodka. Bo jak wiecie, przybywa u was wychowanków w bardzo szybkim tempie, gdzie w innych Ośrodkach różnie to bywa. (..)

Więcej na ten temat w Gazecie Morąskiej

Wiesława Witos
w.witos@gazetaolsztynska.plCzytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages