Poniedziałek, 14 października 2019. Imieniny Alany, Damiana, Liwii

Na powietrzu z przyrodą i rówieśnikami

2019-04-18 11:14:19 (ost. akt: 2019-04-18 11:35:54)

Autor zdjęcia: Archiwum organizatora

Po raz dziesiąty Hufiec ZHP Morąg organizuje Rajd "Śladami Skautowej Laski". Jest on weekendowym harcerskim biwakiem dla dzieci i młodzieży, na który przybywa około 150 harcerzy z terenu całego województwa.

Podczas tego wyjazdu harcerze i harcerki poznają nowych przyjaciół, uczą się samodzielności i przeżywają harcerską przygodę. Rajd jest doskonałą formą na sprawdzenie umiejętności całej drużyny oraz ćwiczenia sprawności indywidualnych. Tegoroczna edycja odbywać się będzie w terminie 26-28 kwietnia 2019r. w Żabim Rogu i okolicach (na terenie gminy Morąg). Program rajdu obejmuje gry terenowe, zajęcia warsztatowe, rajd pieszy, świeczkowisko, ognisko. Dużą część zajęć uczestnicy spędzają na świeżym powietrzu obcując z przyrodą oraz rówieśnikami, promując profilaktyczny i zdrowy styl życia.
Wszystkie aktywności odbywają się w duchu wartości harcerskich zgodnych z Prawem Harcerskim.
Hufiec ZHP Morąg


Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages