Piątek, 10 lipca 2020. Imieniny Filipa, Sylwany, Witalisa

Mają już dość łatania dziur

2019-03-15 12:38:44 (ost. akt: 2019-03-15 13:40:39)

Autor zdjęcia: Archiwum Czytelnika

Użytkownicy drogi wojewódzkiej nr 528 ( odcinek Jurki-Morąg) i nr 527 ( odcinek Morąg-Łączno) domagają się remontu. — Droga jest w fatalnym stanie technicznym — mówią kierowcy i mieszkańcy. — Chcemy jej kapitalnego remontu a nie ciągłego łatania dziur.

Do działań w sprawie kapitalnego remontu dróg włączyli się także: burmistrz Morąga Tadeusz Sobierajski, Józef Drosio, radny rady miejskiej w Morągu, Alicja Tomasz i Zbigniew Zabłocki, radni powiatu ostródzkiego. Popierają żądania mieszkańców i wystosowali pismo z prośbą o położenie nowej nawierzchni.
Burmistrz Tadeusz Sobierajski w piśmie skierowanym do marszałka województwa warmińsko-mazurskiego zwraca się z prośbą o ujęcie w budżecie województwa środków finansowych na wykonanie nowej nawierzchni drogi wojewódzkiej nr 527 na odcinku Morąg - Łączno. Jest to odcinek 3 kilometrów.
— Zadeklarowałem w imieniu gminy Morąg partycypację w realizacji zadania w wysokości 20 procent poniesionych kosztów — mówi Tadeusz Sobierajski, burmistrz Morąga.


Więcej na ten temat w Gazecie Morąskiej

Wiesława Witos
w.witos@gazetaolsztynska.pl

Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. pan Bog ukarał i rozum zabrał #2707067 | 188.147.*.* 31 mar 2019 14:06

  Czy każdą bździnę spisiała qasi dziennikarka musi tutaj zamieszczać? Przefarbowali si,ę komuchy na pisizm i ferment sieją. Na odcinku Morąg - Jurki niedawno była robiona nawierzchnia i jedzie się jak po stole. Naliczyłem dziś trzy średniej wielkości ubytki. Chyba chodzi o odcinek Jurki - Niebrzydowo, ale skąd autorka tekstu ma o tym wiedzieć skoro od kilku lat działa na zasadzie psa Pawłowa. No i nawrócony z komuny bratanek Stanisława, pierwszego sekretarza Komitetu Powiatowego PZPR w Morągu już nie działa. Nawet Sławcio nie chce z nim gadać. Pozostała senatorka, ale jak w Miłakowie zmienią obsadę na plebanii to i po niej. Lepiej pisać na Berdyczów.

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Śmiech na sali #2698128 | 37.47.*.* 15 mar 2019 14:17

  Już nawet Ci co łatają te dziury mają dosyć

  Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages