Wtorek, 20 sierpnia 2019. Imieniny Bernarda, Sabiny, Samuela

Ostatnie godziny głosowania

2019-02-25 15:59:29 (ost. akt: 2019-02-25 17:10:56)

Autor zdjęcia: Archiwum GM

Głosowanie na Najpopularniejszego Sportowca "Gazety Morąskiej" 2018 dobiega końca. Czasu nie zostało wiele. Plebiscyt zakończy się 25 lutego o godz. 23:59.

Obecnie w czołówce są; Anna Piechowicz, Adrian Raszkiewicz, Jakub Rudnicki, Kacper Kozik, Cezary Siepioła, Dawid Ziółkowski, Jarosław Rowicki, Przemysław Żyźniewski, Wojciech Dzierżko, Wioletta Nadziak, Krzysztof Farjaszewski, Mieczysław Stefański, Piotr Żołądkiewicz, Anna Bielska, Grom, Finisz i Jedynka. Różnice nie są duże. Kto okaże się najlepszy?

Zapraszamy do głosowania, bo wiele jeszcze może się zmienić.


Ostatnie godziny głosowania zapowiadają się emocjonująco, a żeby było ciekawiej na finiszu odłączyliśmy statystyki.


Ogłoszenie wyników nastąpi na uroczystym spotkaniu 1 marca 2019 roku o godzinie 16. w Tailor Hotel Morąg. Tam wręczymy nagrody laureatom. Relację z rozdania nagród, wyniki i listę sponsorów podamy na www. morag.wm.pl i w Gazecie Morąskiej.

Na uroczystą galę zapraszamy wszystkich kandydatów biorących udział w plebiscycie, opiekunów drużyn i zawodników, przedstawicieli lokalnych samorządów, sponsorów, którzy włączyli się w organizację przedsięwzięcia.

PATRONAT HONOROWY OBJĘLI
Burmistrz Morąga Tadeusz Sobierajski
Starosta Ostródzki Andrzej Wiczkowski

Przedsięwzięcie wsparli:
1. Urząd Miejski w Morągu
2. Starostwo Powiatowe w Ostródzie
3. Urząd Gminy Małdyty
4. Stowarzyszenie Leśny Cross
5. Zbigniew Zabłocki, radny powiatu ostródzkiego
6. Tomasz Orłowski, radny rady miejskiej w Morągu
7. Roman Kazimierczak, radny rady miejskiej w Morągu
8. Ubezpieczenia BARTEK Morąg
9. Morąsko-Zalewski Bank Spółdzielczy
10. Alicja Tomasz, radna powiatu ostródzkiego
11. Ewa Michałowska, prezes Szpitala Miejskiego w Morągu
12. Powszechna Spółdzielnia Spożywców "Społem" w Morągu
13. AGRO Małdyty
14. Jarosław Chodup Usługi Pogrzebowe i Kamieniarskie w Morągu
15. Miejskie Przedsiębiorstwo Zarządzania Nieruchomościami w Morągu
16. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Morągu
17. Tailor Hotel Morąg
18. Przedsiębiorstwo Oczyszczania w Morągu
19. Sklep Sportowy "Olimp" w Morągu
20. Maj Fitness Club
21. Piotr Strzylak, radny powiatu ostródzkiego
22. Bogusława Orzechowska, senator RP



Organizator i sponsor plebiscytu Gazeta Morąska tygodnik Gazety Olsztyńskiej

Jak należy głosować

Głosowanie w kategorii młodzież polega na wysłaniu głosu sms’em pod numer 72051o treści gm.spm.X - gdzie X to numer przypisany konkretnemu sportowcowi, trenerowi lub drużynie.

Głosowanie w kategorii dorośli polega na wysłaniu głosu sms’em pod numer 72051o treści gm.sps.X - gdzie X to numer przypisany konkretnemu sportowcowi, trenerowi lub drużynie.

Głosowanie w kategorii trenerzy polega na wysłaniu głosu sms’em pod numer 72051 o treści gm.spt.X - gdzie X to numer przypisany konkretnemu sportowcowi, trenerowi lub drużynie.

Głosowanie w kategorii drużyny polega na wysłaniu głosu sms’em pod numer 72051 o treści gm.spd.X - gdzie X to numer przypisany konkretnemu sportowcowi, trenerowi lub drużynie.

Koszt jednego sms’a wynosi 2,46 zł brutto. Głosowanie rozpocznie się 28 stycznia 2019 r. o godz. 00.01 i potrwa do 25 lutego 2019r. do godz. 23.59.

Lista kandydatów do tytułu Sportowca "Gazety Morąskiej"

Kategoria młodzież
1. Oskar Ciepłuch, ZS w Zalewie, kicboxing GM.SPM.1
2. Anna Piechowicz, SOSW w Szymanowie, badminton GM.SPM.2
3. Monika Trąbińska, SOSW w Szymanowie, badminton GM.SPM.3
4. Łukasz Grzelka,SOSW w Szymanowie, badminton GM.SPM.4
5. Michał Szczepański, SOSW w Szymanowie, badminton GM.SPM.5
6. Dorian Żarski, SOSW w Szymanowie, badminton GM.SPM.6
7. Julia Ozga, Miłakowo, warcaby GM.SPM.7
8. Przemysław Przemyk, Miłakowo, warcaby GM.SPM.8
9. Kinga Januchta, SP nr 1, lekkoatletyka GM.SPM.9
10. Sebastian Biernacki, SP nr 1, ringo GM.SPM.10
11. Bartosz Lipiński, SP nr 1, lekkoatletyka GM.SPM.11
12, Wiktoria Maksymiuk, SP nr 2, lekkoatletyka GM.SPM.12
13. Weronika Paź, SP nr 2, lekkoatletyka GM.SPM.13
14. Gabriel Szulim, SP nr 2, lekkoatletyka GM.SPM.14
15. Filip Przybysz, SP nr 2, lekkoatletyka GM.SPM.15
16. Kacper Jaworski, SP nr 2, lekkoatletyka GM.SPM.16
17. Izabela Salamon, SP nr 2, lekkoatletyka GM.SPM.17
18. Konrad Karolak, SP nr 2, lekkoatletyka GM.SPM.18
19. Sebastian Karolak, SP nr 2, lekkoatletyka GM.SPM.19
20. Kacper Kozik, SP nr 2, lekkoatletyka GM.SPM.20
21. Aleksandra Persson, SP nr 3, rzut piłeczką palantową GM.SPM.21
22. Kuba Maksymilian, SP nr 3, lekkoatletyka GM.SPM.22
23. Karol Stefański, SP nr 4, lekkoatletyka GM.SPM.23
24. Wiktoria Miś, SP Małdyty, lekkoatletyka GM.SPM.24
25. Zuzanna Taraszkiwicz, SP Małdyty, lekkoatletyka GM.SPM.25
26. Adrian Raszkiewicz, SP Małdyty, lekkoatletyka GM.SPM.26
27. Rafał Zdunkiwicz, SP Małdyty, lekkoatletyka GM.SPM.27
28. Jakub Rudnicki, SP Małdyty, lekkoatletyka GM.SPM.28
29 Paulina Zambrzyska, SP Szymonowo, lekkoatletyka GM.SPM.29
30 Michał Sobierajski, SP Szymonowo, lekkoatletyka GM.SPM.30
31. Aleksandra Hamot, SP Szymonowo, lekkoatletyka GM.SPM.31
32. Patrycja Chudzik, SP Szymonowo, lekkoatletyka GM.SPM.32
33. Mateusz Zacharski, SP Szymonowo, lekkoatletyka GM.SPM.33
34. Patryk Bielecki, SOSW Miłakowo, warcaby GM.SPM.34
35. Dawid Wanek, SOSW Miłakowo, warcaby GM.SPM.35
36. Mateusz Falęcki, SOSW Miłakowo, warcaby GM.SPM.36
37. Justyna Cychowska, SOSW Miłakowo, tenis stołowy GM.SPM.37
38. Paulina Sobolewska, SOSW Miłakowo, tenis stołowy GM.SPM.38



Kategoria dorośli
1. Cezary Siepioła, bieg, Leśny Cross GM.SPS.1
2. Jarosław Rowicki, bieg, Leśny Cross GM.SPS.2
3. Wioletta Nadziak, Morąg, bieg, Leśny Cross GM.SPS.3
4. Wojciech Dzierżko, tenis stołowy, Morąg GM.SPS.4
5. Sławomir Urban, tenis stołowy, Morąg GM.SPS.5
6. Robert Zaborowski, tenis stołowy, Morąg GM.SPS.6
7. Iwona Gołębiewska, Miłakowo, warcaby GM.SPS.7
8 Justyn Skibicki, warcaby i szachy, Miłakowo GM.SPS.8
9. Dawid Ziółkowski, wyciskanie sztangą, Morąg GM.SPS.9
10.Maciej Galanek, siatkówka, Morąg GM.SPS.10
11. Adrian Borkowski, siatkówka, Morąg GM.SPS.11
12. Paweł Galik, piłka nożna, Morąg GM.SPS.12
13. Arkadiusz Mroczkowski, piłka nożna, Morąg GM.SPS.13
14. Rafał Kruczkowski, piłka nożna, Morąg GM.SPS.14
15. Joao Augusto, piłka nożna, Morąg GM.SPS.15
16. Józef Szyszko, szachy, Morąg GM.SPS.16
17. Kamil Kaczyński, biegi, Morąg GM.SPS.17
18. Przemysław Żyźniewski, biegi, Morąg GM.SPS.18
19. Krzysztof Sulewski, biegi, Morąg GM.SPS.19
20. Kamil Brzeziński, piłka nożna, Zalewo GM.SPS.20
21. Paweł Kamiński, piłka nożna, Zalewo GM.SPS.21
22. Łukasz Buder, piłka nożna, Zalewo GM.SPS.22
23. Dariusz Śmigielski, piłka nożna, Zalewo GM.SPS.23
26. Krzysztof Antas, brydż sportowy, Morąg GM.SPS.26
27. Aleksander Chrenowski, brydż sportowy, Morąg GM.SPS.27
28. Jolanta Szymańska Mielcarz, biegi, Morąg GM.SPS.28
29. Jacek Czajkowski, rajdy samochodowe, Morąg GM.SPS.29
30. Paweł Kruszewski, rajdy samochodowe, Małdyty GM.SPS.30

Kategoria trener

1. Leszek Biernacki, Morąg GM.SPT.1
2. Tomasz Kisielewski, Morąg GM.SPT.2
3. Marian Rękawek, Morąg GM.SPT.3
4. Bartosz Małecki, Morąg GM.SPT.4
5. Agnieszka i Mirosław Grzymkowscy, Morąg GM.SPT.5
6. Marcin Zmiarowski, Morąg GM.SPT.6
7. Jan Morzy, Miłakowo GM.SPT.7
8. Hanna Bielska, Miłakowo GM.SPT.8
9. Agnieszka Bułak, Miłakowo GM.SPT.9
10.Tadeusz Bułak, Miłakowo GM.SPT.10
11. Ryszard Turczyński, Morąg GM.SPT.11
12. Dorota Pietkiewicz, Morąg GM.SPT.12
13. Mieczysław Stefański, Morąg GM.SPT.13
14. Krzysztof Farjaszewski, Morąg GM.SPT.14
15. Jarosław Piechotka, Zalewo GM.SPT.15
16. Ryszard Zakrzewski, Zalewo GM.SPT.16
17. Jarosław Frygier, Zalewo GM.SPT.17
21. Jolanta Dragun, Morąg GM.SPT.21
22. Piotr Żołądkiewicz, Morąg GM.SPT.22
23. Tomasz Bartnicki, Morąg GM.SPT.23
24. Dorota Byk, Morąg GM.SPT.24
25. Małgorzata Biernacka, Morąg GM.SPT.25
26. Maciej Wróblewski, Morąg GM.SPT.26
27. Aleksandra Erdon, Morąg GM.SPT. 27


Kategoria drużyna
1. UKS "Jedynka" GM.SPD.1
2. L.U.K.S "Olimpijczyk" Morąg GM.SPD.2
3. Indiaca GM.SPD.3
4. MKS Huragan GM.SPD.4
5. MSB "Finisz" GM.SPD.5
6. KS Ewingi GM.SPD.6
7. GROM Morąg GM.SPD.7
8. Drużyna SP Małdyty, piłka siatkowa GM.SPD.8
9. Drużyna SP Szymonowo, piłka nożna GM.SPD.9
10. Drużyna SP Szymonowo, piłka siatkowa GM.SPD.10
11. Drużyna dziewcząt i chłopców SP 1 w wędkarstwie spławikowym GM.SPD.11
12. Drużyna dziewcząt i chłopców SP 1 w piłce ręcznej GM.SPD.12
13. Drużyna dziewcząt i chłopców SP 1 w ringo GM.SPD.13
14. Drużyna dziewcząt i chłopców SP 1 w badmintonie GM.SPD.14
15. Drużyna dziewcząt i chłopców SP 1 w biegach przełajowych GM.SPD.15
16. Drużyna chłopców SP 1 w piłce nożnej GM.SPD.16
17. Drużyna dziewcząt i chłopców SP 1 w piłce ręcznej GM.SPD.17
18. Drużyna chłopców SP 1 w mini piłce siatkowej GM.SPD.18
19. Drużyna dziewcząt i chłopców SP 1 w trójboju lekkoatletycznym GM.SPD.19
20. Drużyna dziewcząt SP 2 w trójboju lekkoatletycznym GM.SPD.20
21. Drużyna dziewcząt i chłopców SP 2 w czwórboju lekkoatletycznym GM.SPD.21
22. Drużyna dziewcząt SP 2 w mini piłce siatkowej GM.SPD.22
23. drużyna chłopców SP 2 w biegach przełajowych GM.SPD.23
24. drużyna chłopców SP 2 w piłce siatkowej GM.SPD.24
25. Drużyna dziewcząt SP 3 w trójboju lekkoatletycznym GM.SPD.25
26 Drużyna dziewcząt i chłopców SP 4 w piłce siatkowej GM.SPD.26
27. Drużyna chłopców SP Łączno w piłce siatkowej GM.SPD.27
28. Drużyna dziewcząt SP Łączno w sztafetowych biegach przełajowych GM.SPD.28
29. Drużyna dziewcząt i chłopców SP Żabi Róg w unihokeju GM.SPD.29
30. Drużyna UKS Zawisza przy SOSW w Miłakowie GM.SPD.30


red
morag@gazetaolsztynska.pl
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages