Niedziela, 9 sierpnia 2020. Imieniny Klary, Romana, Rozyny

W tym tygodniu prowadzą Ania, Cezary, Krzysztof i Grom

2019-02-09 12:00:00 (ost. akt: 2019-02-25 15:38:54)

Autor zdjęcia: Archiwum GM

W tym tygodniu prowadzą: Ania Piechowicz, Cezary Siepioła, Krzysztof Farjaszewski i drużyna Grom. Nadal głosujemy na naszych sportowców. Docenimy ich osiągnięcia i promowanie zdrowego stylu życia. Zapraszamy także do włączenia się w organizację plebiscytu.

Już rozpoczęliśmy głosowanie w plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca "Gazety Morąskiej" 2018. W ten sposób podsumujemy osiągnięcia naszych lokalnych sportowców w kategorii sportu młodzieżowego i dorosłych. Oprócz sportowca, wybierzemy najpopularniejszych - trenera i drużynę. Mamy już pełną listę kandydatów do tytułu. Kandydaci zostali zgłoszeni przez szkoły, kluby, organizacje sportowe oraz osoby zajmujące się sportem. Są to przedstawiciele świata sportowego gmin Morąg, Miłakowo, Małdyty i Zalewo.
W każdym wydaniu tygodnika i na stronie www.morag.wm.pl prezentować będziemy aktualny stan głosowania. Głosować będzie można do 25 lutego 2019 do godz. 23.59, a ogłoszenie wyników nastąpi na uroczystym spotkaniu 1 marca 2019 roku. Tam wręczymy nagrody laureatom. Relację z rozdania nagród, wyniki i listę sponsorów podamy na www. morag.wm.pl i w Gazecie Morąskiej. Zapraszamy do zabawy.

PATRONAT HONOROWY OBJĘLI
Burmistrz Morąga Tadeusz Sobierajski
Starosta Ostródzki Andrzej Wiczkowski

Przedsięwzięcie wsparli:
1. Urząd Miejski w Morągu
2. Starostwo Powiatowe w Ostródzie
3. Urząd Gminy Małdyty
4. Stowarzyszenie Leśny Cross
5. Zbigniew Zabłocki, radny powiatu ostródzkiego
6. Tomasz Orłowski, radny rady miejskiej w Morągu
7. Roman Kazimierczak, radny rady miejskiej w Morągu
8. Ubezpieczenia BARTEK Morąg
9. Morąsko-Zalewski Bank Spółdzielczy
10. Alicja Tomasz, radna powiatu ostródzkiego
11. Ewa Michałowska, prezes Szpitala Miejskiego w Morągu
12. Powszechna Spółdzielnia Spożywców "Społem" w Morągu
13. AGRO Małdyty
14. Jarosław Chodup Usługi Pogrzebowe i Kamieniarskie w Morągu
15. Miejskie Przedsiębiorstwo Zarządzania Nieruchomościami w Morągu
16. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Morągu

Organizator i sponsor plebiscytu Gazeta Morąska tygodnik Gazety Olsztyńskiej

Jak należy głosować

Głosowanie w kategorii młodzież polega na wysłaniu głosu sms’em pod numer 72051o treści gm.spm.X - gdzie X to numer przypisany konkretnemu sportowcowi, trenerowi lub drużynie.

Głosowanie w kategorii dorośli polega na wysłaniu głosu sms’em pod numer 72051o treści gm.sps.X - gdzie X to numer przypisany konkretnemu sportowcowi, trenerowi lub drużynie.

Głosowanie w kategorii trenerzy polega na wysłaniu głosu sms’em pod numer 72051 o treści gm.spt.X - gdzie X to numer przypisany konkretnemu sportowcowi, trenerowi lub drużynie.

Głosowanie w kategorii drużyny polega na wysłaniu głosu sms’em pod numer 72051 o treści gm.spd.X - gdzie X to numer przypisany konkretnemu sportowcowi, trenerowi lub drużynie.

Koszt jednego sms’a wynosi 2,46 zł brutto. Głosowanie rozpocznie się 28 stycznia 2019 r. o godz. 00.01 i potrwa do 25 lutego 2019r. do godz. 23.59.red
morag@gazetaolsztynska.pl

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages