Niedziela, 25 października 2020. Imieniny Ingi, Maurycego, Sambora

ZAPRASZAMY NA WYSTAWĘ DO MBP

2019-01-03 14:45:23 (ost. akt: 2019-01-03 14:48:59)

Autor zdjęcia: Archiwum MBP

Miejska Biblioteka Publiczna w Morągu prezentuje na wystawie 109 fotografii pochodzących z prywatnych albumów morążan zgromadzonych w ramach programu Cyfrowe Archiwa Tradycji Lokalnej oraz Kronik Urzędu Miasta i Miejskiej Biblioteki Publicznej.

Tematem przewodnim jest zestawienie starej fotografii Morąga z obecnym stanem oraz prezentacja różnych grup społecznych i uroczystości, które kiedyś odbyły się w Morągu. Autorem zdjęć współczesnych jest Magda Zaborowska.
Osoby posiadające zdjęcia dotyczące architektury, zakładów , uroczystości okolicznościowych Morąga i okolic zapraszamy do przekazania kopii do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Morągu do programu Cyfrowe Archiwa Tradycji Lokalnej. Zdjęcia będą opisane i udostępnione na stronie
 Wystawę można oglądać od 10.12.2018 do 31.01.2018 w Wypożyczalni dla Dorosłych w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Morągu.
Zapraszamy!


Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages