Poniedziałek, 14 października 2019. Imieniny Alany, Damiana, Liwii

Zagrają dla Szymona

2018-11-30 11:59:38 (ost. akt: 2018-11-30 12:01:27)

Autor zdjęcia: Archiwum GM

W Morągu w dniach 30.11.2018- 2.12.2018 odbędzie się 3-dniowy turniej Steel Darta. Darterzy zagrają dla chorego Szymona Matwiejuka z Morąga.

Są to trzy oddzielne turnieje rozgrywane w systemie 501 double out. Oznacza to zejście z 501 punktów do zera kończąc podwójną wartością. Organizatorzy Stowarzyszenia Kultury Fizycznej " Darts Olsztyn Group" przygotowali 16 stanowisk do gry i spodziewają się około 80 zawodników nie tylko z naszego województwa ale również z Białegostoku, Augustowa, Warszawy Bydgoszczy i Trójmiasta.


Program rozgrywek
W piątek 30 listopada Andrzejkowy Turniej Par, który będzie turniejem charytatywnym i całość wpisowego plus pieniądze z licytacji trafią do chorego na serduszko Szymona Matwiejuka z Morąga. Jest to turniej tzw. rozgrzewkowy w którym liczy się dobra zabawa i szczytny cel. Start turnieju o godz.19

W sobotę 1 grudnia turniej indywidualny, zbiór punktów do rankingu. Rozgrywki w dwóch kategoriach: kobiecy turniej indywidualny oraz męski turniej indywidualny. Nie ma ograniczeń wiekowych jeżeli chodzi i możliwość brania udziału w turnieju. Jest to turniej otwarty co oznacza, że każda osoba może się zapisać do turnieju. Forma turnieju odbędzie się w dwóch fazach. Pierwszą fazą jest gra w grupach każdy z każdym do 3 wygranych legów. Dwóch najlepszych zawodników wychodzi z grupy i trafia do kolejnej fazy turnieju. Druga faza turnieju rozgrywana jest w systemie pucharowym, gdzie wygrany przechodzi dalej a przegrany odpada z turnieju. Nagrody dla najlepszej trójki u kobiet i u mężczyzn. Star turnieju od godz. 11 a zakończenie godz. 22( uzależnione jest to od ilości graczy biorących udział w turnieju). Wpisowe z turnieju przeznaczamy całkowicie na nagrody.

W niedzielę 2 grudnia turniej indywidualny, który również będzie punktowany do rankingu krajowego. Formuła turnieju jest taka sama jak w sobotę. Dwie kategorie: kobiety i mężczyźni. System rozgrywek pozostaje ten sam. Jest to też turniej otwarty, gdzie może zagrać każdy. Całość wpisowego przeznaczone jest na nagrody dla najlepszej trójki w obu kategoriach. Start turnieju godz. 11 a przewidywane zakończenie godz. 18-19. 

Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages