Poniedziałek, 14 października 2019. Imieniny Alany, Damiana, Liwii

W UTW też świętowali

2018-11-21 15:11:24 (ost. akt: 2018-11-21 15:15:14)

Autor zdjęcia: Archiwum UTW

Stowarzyszenie Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Morągu na 100 lecie Odzyskania Niepodległości przygotowało plakaty, ulotki, wykłady, zajęcia, konkurs i wystawę.

Główne uroczystości przypadły na 13 i 14 listopada 2018. Jednak przygotowania trwały już wiele wcześniej. Uroczystości promowano poprzez plakaty, ulotki i zaproszenia. Tematyka 100 lecia Odzyskania Niepodległości, przedstawiana była na wykładach, na zajęciach warsztatowych koła malarskiego, grupy teatralnej, grupy wokalno-muzycznej, wydarzenia tamtych dni przypominali sobie słuchacze i młodzież, uczestnicy konkursu historycznego. I tak 13 listopada o godz. 10.w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących i Poradni Psychologiczno Pedagogicznej w Morągu, przeprowadzono „międzypokoleniowy konkurs wiedzy historycznej” związany ze 100 leciem Niepodległości RP. Udział wzięli słuchacze UTW (seniorzy) i uczniowie Były emocje i rozczarowania. Najlepiej wypadła młodzież z ZSL i zaraz po nich uczestnicy UTW. Tego samego dnia o godz. 13. w Galerii Ratusza w Morągu, miał miejsce wernisaż wystawy prac malarskich, tematycznie związanych z obchodami odzyskania niepodległości. Obrazy są efektem pracy grupy malarskiej przy UTW. Można ją oglądać do 20 grudnia 2018r. Zapraszamy do zwiedzania młodzież szkolną i mieszkańców miasta.
Prezes UTW Maria Roman
Więcej na ten temat w Gazecie Morąskiej

Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages