Czwartek, 24 września 2020. Imieniny Dory, Gerarda, Maryny

We wtorek Kaczkan Huragan postara się o wyeliminowanie Arki Gdynia

2018-10-29 11:57:12 (ost. akt: 2018-10-29 12:35:22)
Po wyeliminowaniu Zagłębia Lubin w 1/16 Pucharu Polski morążanie zmierzą się z Arką Gdynia

Po wyeliminowaniu Zagłębia Lubin w 1/16 Pucharu Polski morążanie zmierzą się z Arką Gdynia

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Awans do 1/8 Pucharu Polski, premia finansowa w wysokości 60 tys zł, a przede wszystkim sława na cały kraj w przypadku zwycięstwa. To czeka piłkarzy Kaczkana Huraganu jeżeli we wtorek (30 października) w Morągu pokonają ekstraklasową Arkę Gdynia.

Przed miesiącem w konfrontacji z Zagłębiem Lubin w 1/32 PP piłkarze z Morąga byli skazywani na porażkę. Tymczasem podopieczni Czesława Żukowskiego postarali się o sensację na całą piłkarską Polskę i pokonali "miedziowych" 3:2, eliminując ich z rozgrywek pucharowych.

We wtorek (30 października) kibiców z regionu czeka kolejne wielkie wydarzenie piłkarskie. Na pewno będzie ono historyczne dla Kaczkana Huraganu Morąg, ponieważ w 1/16 PP morążanie podejmą Arkę Gdynia. Gdynianie przyjadą do Morąga podrażnieni porażką w sobotnich derbach Trójmiasta, które przegrali z Lechią Gdańsk 1:2. Zatem piłkarze z wybrzeża będą chcieli sobie poprawić humory podczas meczu pucharowego.

Piłkarze Kaczkana Huraganu dzień przed wtorkowym meczem, podobnie jak miesiąc temu przed pojedynkiem z Zagłębiem, zgrupowani będą w morąskim Hotelu Tailor. Przed spotkaniem z Arką z powodu kontuzji pod wielkim znakiem zapytania stoi występ Rafała Maciążka i Piotra Łysiaka.

Początek wtorkowego meczu o godz. 13 na stadionie miejskim przy ul. Żeromskiego. Kibiców informujemy, że ze względów bezpieczeństwa niemożliwy będzie wjazd samochodami na teren stadionu. Zatem prosimy o parkowanie aut w miejscach do tego wyznaczonych i dozwolonych.

Bilety wstępu na sportowe wydarzenie roku w Morągu w cenach 20 zł (normalne) i 10 zł (ulgowe), kobiety i dzieci do lat 10 wstęp wolny. Przed meczem bramy stadionu będą otwarte od godz. 12. Zapraszamy.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages