Piątek, 18 października 2019. Imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza

Rozpoczęli rok akademicki

2018-10-25 12:11:42 (ost. akt: 2018-10-25 12:13:33)

Autor zdjęcia: Archiwum UTW

To już po raz 11 odśpiewano studencką pieśń hymniczną „Gaudeamus Igitur” podczas inauguracji Roku Akademickiego w Stowarzyszeniu Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Morągu.

Uroczystość odbyła się 10 października 2018 w sali kinowej Morąskiego Domu Kultury. Inauguracja przebiega zgodnie z przyjętym rytuałem. By wprowadzić gości i słuchaczy w miły nastrój wystąpiła grupa wokalno – muzyczna „Biesiadki” z przedstawieniem „Przedszkole i Jacka i Placka”. Za ten występ nagrodzeni w bieżącym roku na Juwenaliach III Wieku w Warszawie (Juwenalia to przegląd form artystycznych seniorów z całej Polski w różnych kategoriach). Uroczystego otwarcia dokonał burmistrz Morąga Tadeusz Sobierajski. Prezes Stowarzyszenia Maria Roman, w swoim wystąpieniu podkreśliła jak ważną rolę dla osób 50+,60+,70+ spełnia takie miejsce jak UTW, gdzie wszyscy możemy miło spędzić czas i wybrać taką formę zajęć która indywidualnie każdemu odpowiada.
UTW


Więcej na ten temat w Gazecie Morąskiej

Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages