Sobota, 20 kwietnia 2019. Imieniny Agnieszki, Amalii, Czecha

Domagają się wzrostu wynagrodzeń

2018-09-28 12:21:20 (ost. akt: 2018-09-28 12:22:41)

Autor zdjęcia: Archiwum ZNP

W Warszawie odbyła się ogólnopolska manifestacja pracowników wszystkich branż. Wśród protestujących znaleźli się także przedstawiciele morąskiego Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego.

W proteście wzięło udział 20 tysięcy pracowników wszystkich branż zrzeszonych w Ogólnopolskim Porozumieniu Związków Zawodowych. Organizatorem wyjazdu grupy z powiatu ostródzkiego był Związek Nauczycielstwa Polskiego Oddział w Morągu.
— Głównymi postulatami, z którymi pojechaliśmy do Warszawy były: wzrost wynagrodzeń pracowników wszystkich branż, potrzeba rzetelnego dialogu społecznego od zakładu pracy po poziom krajowy w Radzie Dialogu Społecznego, a jeśli chodzi o nauczycieli, to przede wszystkim realne, a nie wymyślone przez minister Zalewską podwyżki płac, powrót do poprzednich zasad oceniania pracy nauczycieli oraz skrócenie wydłużonej reformą ścieżki awansu zawodowego — mówi Andrzej Dziejowski, przezes oddziału ZNP w Morągu.


Więcej na ten temat w Gazecie Morąskiej

wiwa
morag@gazetaolsztynska.pl

Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages