Sobota, 20 kwietnia 2019. Imieniny Agnieszki, Amalii, Czecha

Potrzebują naszej pomocy

2018-08-03 11:11:32 (ost. akt: 2018-08-03 11:17:06)

Autor zdjęcia: Archiwum organizatora

arafianie ze Słonecznika proszą o wsparcie finansowe na remont swojego kościoła. Otrzymali dofinansowanie od Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Gminy Morąg. Jednak to jeszcze za mało.

Po długich staraniach parafia p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Słoneczniku pozyskała dofinansowanie na remont dachu i elewacji kościoła i kaplicy w Wenecji od Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Gminy Morąg.
Po spotkaniu z wykonawcą okazało się, że koszt remontu jest o wiele większy niż zakładano pierwotnie. Stąd ogromna prośba do ludzi dobrego serca o wsparcie finansowe.

Darowizny można dokonać podczas mszy świętej, osobiście u księdza proboszcza w Słoneczniku lub dokonać wpłaty na konto parafialne nr rachunku 50 1240 2265 1111 0010 7507 5236 tytułem: Darowizna na remont kościoła.

Więcej na ten temat w Gazecie Morąskiej

Wiesława Witos
w.witos@gazetaolsztynska.pl

Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages