Piątek, 18 października 2019. Imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza

Pusta kasa? Prezes ucina plotki

2018-07-16 11:57:29 (ost. akt: 2018-07-16 12:03:13)

Autor zdjęcia: Archiwum

To był nerwowy tydzień w Kaczkanie Huraganie Morąg. W mediach zaczęły krążyć informacje o kłopotach finansowych klubu, o tym że wycofa się z III ligi i zagra w klasie okręgowej. - To wszystko plotki - ucina Adam Krawczyk, prezes klubu.

Pod koniec poprzedniego tygodnia wypłynęła informacja, że morążanie nie przystąpią do rozgrywek III ligi, a sezon 2018/2019 rozegrają na poziomie klasy okręgowej. Powodem takiej decyzji miały być kłopoty finansowe, które miały wyniknąć ze złego oszacowania klubowego budżetu na poprzedni sezon. Prawdopodobną przyczyną pustek w kasie klubu miały być kominy płacowe, czyli zbyt wysokie wynagrodzenia dla piłkarzy, na które prawdopodobnie już pod koniec kwietnia miało brakować pieniędzy. Ze źródeł zbliżonych do zarządu klubu wyszła informacja, że podczas rozmów przed sezonem 2018/2019, dotyczących budżetu strona klubowa zażyczyła sobie od głównego sponsora zwiększenia nakładów finansowych na klub.
Nie było na to jednak zgody, a pojawiło się zagrożenie wycofania sponsora. Stąd pojawiły się informacje o wycofaniu Kaczkana Huaraganu z III ligi.
Sprawdziliśmy to u źródła i zapytaliśmy prezesa Adama Krawczyka, jak wygląda sytuacja. - Dementuję te wszystkie nieprawdziwe informacje. To wszystko plotki i medialne spekulacje oraz informacje od nieprzychylnych naszemu klubowi ludzi - ucina prezes Krawczyk. - Piłkarze i trenerzy od początku tygodnia ciężko pracują, przygotowujemy się na własnych obiektach i rozgrywamy sparingi. Jest spora grupa zawodników, którzy starają się wzbudzić zainteresowanie swoimi osobami, kilku piłkarzy też opuściło nasze szeregi.
mart


Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages