Czwartek, 25 kwietnia 2019. Imieniny Jarosława, Marka, Wiki

Dzieci pokazały swoje umiejętności na scenie MDK

2018-06-21 11:12:52 (ost. akt: 2018-06-21 11:17:03)

Autor zdjęcia: Archiwum MDK

W Morąskim Domu Kultury 18 czerwca odbyła się uroczystość z okazji zakończenia działalności sekcji i kół zainteresowań w roku szkolnym 2017/2018.

Na scenie zaprezentowały się dzieci Sekcji Muzycznej: Paweł Sekita, Dawid Rybak oraz Wiktoria Brzezińska. Wystąpili także uczestnicy Sekcji Teatralnej - wyróżnieni podczas Gali Finałowej 38 Wojewódzkiego Konkursu Zespołów Teatralnych „O Laur Złotej Rybki”. Grupa zaprezentowała spektakl „Pudło” wg. scenariusza Grzegorza Śmiałka.
MDK jest jedną z pierwszych placówek zajęć pozaszkolnych w Morągu. Od początku rozpoczęcia działalności służy dzieciom i młodzieży przygotowując i dostosowując program działalności artystycznej do ich potrzeb i zmieniających się czasów.
Obecnie pod opieką instruktorów, dzieci i młodzież z pasją rozwija swoje zainteresowania i mnożąc sukcesy.
W holu kina przez cały sezon wakacyjny można podziwiać prace wykonane na zajęciach Koła Plastycznego. Młodzi artyści wzorowo i z sukcesami zakończyli tegoroczny rok szkolny.
MDK


Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages