Czwartek, 25 kwietnia 2019. Imieniny Jarosława, Marka, Wiki

Posiadali i handlowali amfetaminą a teraz posiedzą za to w więzieniu

2018-06-11 12:06:02 (ost. akt: 2018-06-11 12:12:42)
Zdjęcie jest ilustracją do tekstu.

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu.

Autor zdjęcia: archiwum wm.pl

Morąscy kryminalni zakończyli aktem oskarżenia postępowanie przeciwko trzem mieszkańcom powiatu. Mężczyźni podejrzani są o handel i posiadanie narkotyków. W mieszkaniu jednego z nich policjanci znaleźli ponad 300 gramów amfetaminy.

Sprawa rozpoczęła się pod koniec 2017 roku kiedy do Komisariatu Policji w Morągu wpłynęło zawiadomienie o włamaniu do domu jednorodzinnego. Skradzione zostały wówczas różne przedmioty i sprzęt o łącznej wartości blisko 6 tysięcy złotych.

Kryminalni od razu zajęli się wyjaśnianiem tej sprawy. W wyniku przeprowadzonych czynności, ustalili, że odpowiedzialnym za to przestępstwo jest 28- letni mieszkaniec gminy Morąg. Mężczyzna został zatrzymany. Policjanci odzyskali wówczas część ze skradzionych rzeczy i zwrócili je właścicielom.

28- latek usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem i złożył wyjaśnienia. Wobec podejrzanego zastosowany został dozór policyjny. Podczas jego zatrzymania wyszło na jaw, że ma on na sumieniu również inne przestępstwo. Funkcjonariusze znaleźli przy nim środki odurzające. Podczas wyjaśniania tej sprawy ustalili, że narkotyki posiadać mogą również 23 i 30- letni mieszkaniec Morąga.

W mieszkaniu starszego z nich kryminalni znaleźli ponad 300 gramów amfetaminy. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani. Młodszy z nich usłyszał zarzuty udzielania narkotyków. Sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Jego starszy kolega usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości środków odurzających. Mężczyzna został również tymczasowo aresztowany.

Za popełnione przestępstwa mieszkańcy powiatu tłumaczyć się będą przed sądem. Trafił tam właśnie akt oskarżenia przeciwko podejrzanym.
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. słabo #2517112 | 5.172.*.* 11 cze 2018 13:42

  szukają a może nie chcą ruszać '' Cygaro''

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages