Rozpoczęli już wiosenny sezon

2018-03-23 13:36:33(ost. akt: 2018-03-23 13:45:22)
  Po zimowej przerwie tancerze ze Szkoły Tańca „ U Mirka” ruszyli do zmagań turniejowych.
3 marca zaprezentowały się na turnieju ogólnopolskim w Lubawie dwie pary. W kategorii 10-11 lat kl. H wystąpiła para Borys Zacharewicz, Zuzanna Nacewicz. Był to pierwszy turniej tej pary w nowej kategorii wiekowej. Do domu młodzi tancerze wrócili ze srebrnym medalem. Para Jacek Maśnicki Oliwia Rekowska startowała w kat. pow. 15 lat kl. „E”. Para stanęła na podium zdobywając miejsce II.
Kolejny turniej ogólnopolski z udziałem morąskich tancerzy odbył się 17 marca w Tczewie. Tu w kategorii 10-11 lat kl.” G” wystartowały dwie pary: Marcel Weihs , Adrianna Pyjor oraz Julian Szczurowski Aleksandra Andrzejewska. Była to mocno obsadzona grupa, bowiem do tanecznej rywalizacji stanęło w niej 21 par. Marcel i Ada zdobyli srebro, natomiast Julian i Aleksandra złoto. W kategorii pow. Lat 15 kl” E” w Tczewie reprezentowała morąską Szkołę para Jacek Maśnicki, Oliwia Rekowska. Para po raz kolejny potwierdziła swą dobrą formę zdobywając srebrny medal.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.