Niedziela, 18 listopada 2018. Imieniny Klaudyny, Romana, Tomasza

Głosujemy do 2 marca do godziny 23.59

2018-03-01 11:53:25 (ost. akt: 2018-03-01 12:24:55)

Głosujemy do 2 marca do godziny 23.59 Zapraszamy więc nadal do głosowania na swoich ulubionych sportowców.

Przedsięwzięcie wsparli: : Starostwo Powiatowe w Ostródzie, Urząd Miejski w Morągu, Tomasz Orłowski, Zbigniew Zabłocki, radni powiatu ostródzkiego, AGRO Małdyty, PSS “Społem” w Morągu, Morąsko-Zalewski Bank Spółdzielczy, Przedsiębiorstwo Oczyszczania w Morągu, Miejskie Przedsiębiorstwo Zarządzania Nieruchomościami w Morągu, Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Morągu, Firma Kaczkan, Restauracja “Park” w Morągu, Ubezpieczenia BARTEK. Senator RP Bogusława Orzechowska. W tym tygodniu także dołączyli do nas: Sklep Sportowy "Olimp" w Morągu, Wojciech Paliński, przewodniczący Rady Powiatu, Mirosław Pieszko, radny Rady Miejskiej w Morągu, Mirosław Fiedosiuk, radny Rady Gminy Małdyty i Maj Fitness Club.

Zapraszamy nadal firmy, instytucję, przedsiębiorców, osoby fizyczne do współuczestniczenia w naszym przedsięwzięciu. Wszyscy Ci, którzy zdecydują się wesprzeć nas w organizacji i zakupie nagród będą mogli liczyć na promocję w naszym tygodniku i na naszej stronie. Zapraszamy do udziału.

Ogłoszenie wyników nastąpi na uroczystym spotkaniu 9 marca 2018 roku w restauracji Park w Morągu. Tam wręczymy nagrody laureatom. Relację z rozdania nagród, wyniki i listę sponsorów podamy na www. morag.wm.pl i w Gazecie Morąskiej.
Zapraszamy do zabawy.

Organizator
Gazeta Morąska

Patronat
Starosta Powiatu Ostródzkiego
Wicestarosta Powiatu Ostródzkiego
Burmistrz Morąga

JAK GŁOSOWAĆ ?

Głosowanie polega na wysłaniu głosu sms’em pod numer przypisany konkretnemu sportowcowi, trenerowi lub drużynie. 
Koszt jednego sms’a wynosi 1,23 zł brutto.

Cały regulamin konkursu dostępny na stronie: morag.wm.pl.

Lista kandydatów do tytułu Najpopularniejszego Sportowca "Gazety Morąskiej"


Kategoria młodzież
1. Julia Siejka, taekwondo - Morąg, 71160 o treści gm.spm.1
2. Patryk Radliński - taekwondo - Morąg, 71160 o treści gm.spm.2
3. Igor Nadziak, unihokej Żabi Róg, 71160 o treści gm.spm.3
4. Filip Frycz, taekwondo - Morąg, 71160 o treści gm.spm.4
5. Miłosz Iwaniec, taekwondo - Morąg, 71160 o treści gm.spm.5
6. Jakub Bieliński, taniec - Morąg, 71160 o treści gm.spm.6
7. Nikola Siwik, taniec - Morąg, 71160 o treści gm.spm.7
8. Julian Szczurowski, taniec - Morąg, 71160 o treści gm.spm.8
9. Aleksandra Andrzejewska, taniec - Morąg, 71160 o treści gm.spm.9
10. Kacper Kozik, taniec - Morąg, 71160 o treści gm.spm.10
11. Małgorzata Staszan, taniec - Morąg, 71160 o treści gm.spm.11
12. Olaf Zacharewicz, taniec - Morąg, 71160 o treści gm.spm.12
13. Klaudia Repka, taniec - Morąg, 71160 o treści gm.spm.13
14. Izabela Kościanek, lekkoatletyka - Morąg, 71160 o treści gm.spm.14
15. Kinga Januchta, lekkoatletyka - Morąg, 71160 o treści gm.spm.15
16. Julian Krasa, piłka nożna MKS Kaczkan Huragan Morąg, 71160 o treści gm.spm.16
17. Jakub Stefanowicz, piłka nożna MKS Kaczkan Huragan Morąg, 71160 o treści gm.spm.17
18. Mikołaj Betlej, piłka nożna MKS Kaczkan Huragan Morąg, 71160 o treści gm.spm.18
19. Alan Maksymowicz, piłka nożna MKS Kaczkan Huragan Morąg, 71160 o treści gm.spm.19
20. Dominik Skórka, piłka nożna MKS Kaczkan Huragan Morąg, 71160 o treści gm.spm.20
21. Bartek Brzuziewski, piłka nożna MKS Kaczkan Huragan Morąg, 71160 o treści gm.spm.21
22. Karol Stefański, lekkoatletyka - Morąg, 71160 o treści gm.spm.22
23. Filip Koroś, lekkoatletyka - Morąg, 71160 o treści gm.spm.23
24. Patryk Bielecki, tenis stołowy, warcaby - Miłakowo, 71160 o treści gm.spm.24
25. Dawid Wanek, warcaby - Miłakowo, 71160 o treści gm.spm.25
26. Justyna Cychowska, tenis stołowy - Miłakowo, 71160 o treści gm.spm.26
27. Paulina Sobolewska, tenis stołowy - Miłakowo, 71160 o treści gm.spm.27
28. Wiktoria Markowska, unihokej - Żabi Róg, 71160 o treści gm.spm.28
29. Marta Czajka, unihokej - Żabi Róg, 71160 o treści gm.spm.29
30. Żaneta Bobkowska, unihokej - Żabi Róg, 71160 o treści gm.spm.30
31. Wktoria Chamot, unihokej - Żabi Róg, 71160 o treści gm.spm.31
32. Weronika Bogdanowicz, unihokej - Żabi Róg, 71160 o treści gm.spm.32
33. Wiktoria Bukowska, unihokej - Żabi Róg, 71160 o treści gm.spm.33
34. Szymon Jabłoński, piłka nożna, lekkoatletyka - Barty, 71160 o treści gm.spm.34
35. Zuzanna Mędrzycka, lekkoatletyka - Barty, 71160 o treści gm.spm.35
36. Fabian Waszajło, lekkoatletyka - Barty, 71160 o treści gm.spm.36
37. Maks Szymański, lekkoatletyka, karate - Barty, 71160 o treści gm.spm.37
38. Blanka Parzyszek, jazda konna - Barty, 71160 o treści gm.spm.38
39 .Dawid Ciepłuch, kickboxing - Zalewo, 71160 o treści gm.spm.39
40. Oskar Ciepłuch, kickboxing - Zalewo, 71160 o treści gm.spm.40


Kategoria dorośli
1. Jolanta Szymańska-Mielcarz, biegacz i mors - Morąg, 71160 o treści gm.spd.1
2. Paweł Galik, piłka nożna MKS Kaczkan Huragan Morąg, 71160 o treści gm.spd.2
3. Arkadiusz Mroczkowski, piłka nożna MKS Kaczkan Huragan Morąg, 71160 o treści gm.spd.3
4. Radosław Lenart, piłka nożna, MKS Kaczkan Huragan Morąg, 71160 o treści gm.spd.4
5. Mateusz Lawrenc, piłka nożna - MKS Kaczkan Huragan Morąg, 71160 o treści gm.spd.5
6. Marcin Sawicki, piłka nożna Ewingi Zalewo, 71160 o treści gm.spd.6
7. Mateusz Musiński, piłka nożna Ewingi Zalewo, 71160 o treści gm.spd.7
8. Mariusz Gradys, piłka nożna Ewingi Zalewo, 71160 o treści gm.spd.8
9. Tomasz Droś, warcaby , 71160 o treści gm.spd.9
10. Tomasz Orłowski, biegacz - Morąg , 71160 o treści gm.spd.10
11. Karol Celiński, mieszane sztuki walki - Morąg, 71160 o treści gm.spd.11

Kategoria trener

1. Czesław Żukowski, piłka nożna - Morąg, 71160 o treści gm.trn.1
2. Jarosław Piechotka, taekwondo - Zalewo, 71160 o treści gm.trn.2
3. Bartosz Małecki, taekwondo - Morąg, 71160 o treści gm.trn.3
4. Krzysztof Szpakowski, piłka nożna - Morąg, 71160 o treści gm.trn.4
5. Jacek Kucharski, piłka nożna - Morąg, 71160 o treści gm.trn.5
6. Ryszard Turczyński, unihokej - Morąg, 71160 o treści gm.trn.6
7. Krzysztof Farjaszewski, piłka ręczna - Morąg, 71160 o treści gm.trn.7
8. Agnieszka i Mirosław Grzymkowscy, taniec - Morąg, 71160 o treści gm.trn.8
9. Leszek Biernacki, indiaca - Morąg , 71160 o treści gm.trn.9
10. Jan Morzy, tenis stołowy, warcaby - Miłakowo, 71160 o treści gm.trn.10
11. Marcin Zmiarowski, unihokej Żabi Róg, 71160 o treści gm.trn.11
12. Tomasz Kisielewski, piłka ręczna - Morąg, 71160 o treści gm.trn.12
13. Fabian Wieliczko, piłka nożna - Zalewo, 71160 o treści gm.trn.13
14. Jarosław Frygier, piłka siatkowa, lekkoatletyka - Dobrzyki, 71160 o treści gm.trn.14
15. Małgorzata Przybylska, siatkowa, lekkoatletyka - Dobrzyki, 71160 o treści gm.trn.15
16. Ryszard Zakrzewski, lekkoatletyka, piłka halowa - Boreczno, 71160 o treści gm.trn.16
17. Monika Szczypka, lekkoatletyka, piłka halowa - Boreczno, 71160 o treści gm.trn.17
18. Stanisław Kasprzak, żeglarstwo - Zalewo, 71160 o treści gm.trn.18
19. Wioletta Żołądkiewicz, żeglarstwo - Zalewo, 71160 o treści gm.trn.19
20. Tadeusz Bułak, warcaby, szachy - Miłakowo, 71160 o treści gm.trn.20



Kategoria drużyny
1. MKS Kaczkan Huragan Morąg, 71160 o treści gm.drn.1
2. MSB "Finisz" Morąg, 71160 o treści gm.drn.2
3. Vicktoria Morąg, 71160 o treści gm.drn.3
4. Piechotka TEAM Zalewo, 71160 o treści gm.drn.4
5. Paged Nolet Żabi Róg , 71160 o treści gm.drn.5
6. UKS Jedynka , 71160 o treści gm.drn.6
7. GROM Morąg, 71160 o treści gm.drn.7
8. PSPal Jaśkowo, 71160 o treści gm.drn.8
9. Indiaca Morąg, 71160 o treści gm.drn.9

Wyniki

Kategoria młodzież




Kategoria dorośli




Kategoria trener




Kategoria drużyny




red
morag@gazetaolsztynska.pl



Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages