Niedziela, 16 grudnia 2018. Imieniny Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Było wesoło w morąskiej "Dwójce"

2018-02-09 14:12:33 (ost. akt: 2018-02-09 14:15:03)

Autor zdjęcia: Archiwum przedszkola

W naszym przedszkolu nie ma czasu na nudę. Nawet w ferie, dzieci nie mogły narzekać na brak zajęć. Aby uatrakcyjnić im ten okres, zaplanowałyśmy bogaty program zajęć, na który złożyły się m.in.: zabawy badawcze, kulinarne, ruchowe itp. Każdy dzień niósł ze sobą tak naprawdę coś nowego.

Podczas „Dnia kinomana”, przedszkolaki zajadając pyszny popcorn i oglądając bajki na dużym ekranie mogły poczuć się jak w prawdziwym kinie. „Dzień artysty” przyniósł wiele radości. W trakcie misiowych zabaw plastycznych mogłyśmy wyłonić nie jednego Picassa. W świat miłośników literatury dziecięcej wprowadził nas zaproszony gość p. Małgorzata Tomczuk, czytając znane i lubiane dzieciom utwory. Personel Żłobka Miejskiego przy udziale rodziców przedstawił nam bajkę pt. „Rzepka”, zapraszając do wspólnej zabawy również przedszkolaki ze Szkoły Podstawowej Nr 4. Nasze pociechy uczestniczyły również w warsztatach gimnastyki artystycznej pod okiem specjalisty p. Eli Bojarczuk. Do udanych zaliczyć możemy także wyjście do cukierni czy zabawy na śniegu…( który tak krótko przecież u nas gościł).
Patrząc na radość naszych wychowanków, uznałyśmy że cel naszych działań został osiągnięty. Zaproponowane „Ferie na wesoło” okazały się atrakcyjną alternatywą dla dzieci, które z różnych względów nie mogły skorzystać z wyjazdów rodzinnych lub innych atrakcji.
Natalia Bugajska, nauczyciel Przedszkola Nr2 w Morągu


Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages