Wtorek, 22 stycznia 2019. Imieniny Dominiki, Mateusza, Wincentego

Nie mógłbym żyć bez harcerstwa

2018-02-08 12:07:15 (ost. akt: 2018-02-08 12:41:22)

Autor zdjęcia: pwd. Radosław Szuba

Dominik Rimaszauskas, drużynowy 8. Morąskiej Drużyny Harcerzy Starszych 'FDDH' Hufiec Morąg ZHP wyróżniony w ogólnopolskim plebiscycie "Niezwyczajni 2017”.

Dominik, tegoroczny maturzysta, mieszkaniec Morąga, jako jeden z pięciu drużynowych w Polsce zakwalifikował się do finału Plebiscytu Związku Harcerstwa Polskiego "Niezwyczajni 2017" w kategorii „granatowy szlak”.

Dla niektórych harcerstwo może być pasją, stylem życia, drogą, którą należy się rozwijać, przygodą, oddaniem siebie dla innych. A czym jest dla Dominika?
— Dla mnie jest miejscem, gdzie mogę udowodnić sobie, że nie istnieją słowa „nie uda mi się”, „to jest niemożliwe” — mówi Dominik Rimaszauskas. — W harcerstwie mogę spełnić się jako wychowawca młodych ludzi, kształtujący charaktery przyszłych obywateli naszego kraju. Harcerstwo przez ten czas wiele mnie nauczyło i uczy nadal. Od praktycznych rzeczy, takich jak rozpalanie ogniska czy budowanie szałasu po, na przykład, zdolność swobodnego porozumiewania się z każdą grupą wiekową. Nieważne czy to dzieci, młodzież czy dorośli. Z każdym mogę odnaleźć wspólny język i jestem jeszcze bardziej otwarty na świat.
{...}
Jeśli chcemy pomóc Dominikowi wygrać plebiscyt, należy na niego zagłosować. Jak to zrobić? Wystarczy wejść na stronę: https://zhp.pl/niezwyczajni/

Więcej na ten temat w Gazecie Morąskiej

wiwa
morag@gazetaolsztynska.pl


Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages