Wtorek, 22 stycznia 2019. Imieniny Dominiki, Mateusza, Wincentego

Są już pierwsze wyniki głosowania

2018-02-07 14:44:22 (ost. akt: 2018-02-07 14:49:18)

Autor zdjęcia: Fb PSPal Jaśkowo

Ruszyliśmy z głosowaniem w plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca "Gazety Morąskiej". Mamy już pierwsze wyniki głosowania. W kategorii młodzież  prowadzi Wiktoria Bukowska, w kategorii dorośli Jolanta Szymańska-Melcarz, w kategorii trener Krzysztof Szpakowski i w kategorii drużyna PSPal Jaśkowo.

Zapraszamy więc nadal do głosowania na swoich ulubionych sportowców. Są już także pierwsi chętni, którzy nas wesprą w przedsięwzięciu. Są nim: Urząd Miejski w Morągu, Starostwo Powiatowe w Ostródzie, Tomasz Orłowski, radny powiatu ostródzkiego, Zbigniew Zabłocki, radny powiatu ostródzkiego, AGRO Małdyty, PSS “Społem” w Morągu, Morąsko-Zalewski Bank Spółdzielczy, Przedsiębiorstwo Oczyszczania w Morągu, Miejskie Przedsiębiorstwo Zarządzania Nieruchomościami w Morągu, Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Morągu, Ubezpieczenia BARTEK.Cały regulamin konkursu dostępny na stronie: morag.wm.pl.

http://morag.wm.pl/491591,Sportowiec-Gazety-Moraskiej-2017-regulamin.html?preview=7a5f85459833274db78e

W każdym wydaniu tygodnika prezentować będziemy aktualny stan głosowania oraz loga sponsorów. Oprócz sportowca, wybierzemy najpopularniejszych - trenera i drużynę.Głosowanie w kategorii młodzież polega na wysłaniu głosu sms’em pod numer 71160 o treści gm.spm.X - gdzie X to numer przypisany konkretnemu sportowcowi, trenerowi lub drużynie. 
Koszt jednego sms’a wynosi 1,23 zł brutto. Głosowanie w kategorii dorośli polega na wysłaniu głosu sms’em pod numer 71160 o treści gm.spd.X - gdzie X to numer przypisany konkretnemu sportowcowi, trenerowi lub drużynie. 
Koszt jednego sms’a wynosi 1,23 zł brutto.
Głosowanie w kategorii trenerzy polega na wysłaniu głosu sms’em pod numer 71160 o treści gm.trn.X - gdzie X to numer przypisany konkretnemu sportowcowi, trenerowi lub drużynie. 
Koszt jednego sms’a wynosi 1,23 zł brutto. 
Głosowanie w kategorii drużyny polega na wysłaniu głosu sms’em pod numer 71160 o treści gm.den.X - gdzie X to numer przypisany konkretnemu sportowcowi, trenerowi lub drużynie. 
Koszt jednego sms’a wynosi 1,23 zł brutto.


Głosować można do 2 marca 2018 r. do godz. 23.59., a ogłoszenie wyników nastąpi na uroczystym spotkaniu 9 marca 2018 roku. Tam wręczymy nagrody laureatom. Relację z rozdania nagród, wyniki i listę sponsorów podamy na www. morag.wm.pl i w Gazecie Morąskiej.
Zapraszamy do zabawy.

Zapraszamy również firmy, instytucję, przedsiębiorców, osoby fizyczne do współuczestniczenia w naszym przedsięwzięciu. Wszyscy Ci, którzy zdecydują się wesprzeć nas w organizacji i zakupie nagród będą mogli liczyć na promocję w naszym tygodniku i na naszej stronie. Zapraszamy do udziału.Lista kandydatów do tytułu Najpopularniejszego Sportowca "Gazety Morąskiej"

Kategoria młodzież
Kategoria dorośli


Kategoria trener

Kategoria drużynyred
morag@gazetaolsztynska.pl
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages