Wtorek, 22 stycznia 2019. Imieniny Dominiki, Mateusza, Wincentego

Zaczynamy głosowanie i wybieramy!

2018-01-30 09:59:16 (ost. akt: 2018-02-07 13:34:49)

Autor zdjęcia: Archiwum GM

Ruszamy z głosowaniem w plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca "Gazety Morąskiej". Mamy już pełną listę kandydatów do tytułu. Zapraszamy więc do głosowania na swoich ulubionych sportowców.

Patronat
Burmistrz Morąga
Starosta Powiatu Ostródzkiego

Są już także pierwsi chętni, którzy nas wesprą w przedsięwzięciu. Są nim: Urząd Miejski w Morągu, Starostwo Powiatowe w Ostródzie, Agro Małdyty, Powszechna Spółdzielnia Spożywców "Społem" w Morągu oraz Tomasz Orłowski i Zbigniew Zabłocki, radni powiatu ostródzkiego.


Mamy już zamkniętą listę kandydatów. Są to przedstawiciele świata sportowego gminy Morąg, Miłakowo, Małdyty i Zalewo.
Cały regulamin konkursu dostępny na stronie: morag.wm.pl.

http://morag.wm.pl/491591,Sportowiec-Gazety-Moraskiej-2017-regulamin.html?preview=7a5f85459833274db78e

W każdym wydaniu tygodnika prezentować będziemy aktualny stan głosowania oraz loga sponsorów. Oprócz sportowca, wybierzemy najpopularniejszych - trenera i drużynę.Głosowanie w kategorii młodzież polega na wysłaniu głosu sms’em pod numer 71160 o treści gm.spm.X - gdzie X to numer przypisany konkretnemu sportowcowi, trenerowi lub drużynie. 
Koszt jednego sms’a wynosi 1,23 zł brutto. Głosowanie w kategorii dorośli polega na wysłaniu głosu sms’em pod numer 71160 o treści gm.spd.X - gdzie X to numer przypisany konkretnemu sportowcowi, trenerowi lub drużynie. 
Koszt jednego sms’a wynosi 1,23 zł brutto.
Głosowanie w kategorii trenerzy polega na wysłaniu głosu sms’em pod numer 71160 o treści gm.trn.X - gdzie X to numer przypisany konkretnemu sportowcowi, trenerowi lub drużynie. 
Koszt jednego sms’a wynosi 1,23 zł brutto. 
Głosowanie w kategorii drużyny polega na wysłaniu głosu sms’em pod numer 71160 o treści gm.den.X - gdzie X to numer przypisany konkretnemu sportowcowi, trenerowi lub drużynie. 
Koszt jednego sms’a wynosi 1,23 zł brutto.


Głosować można do 2 marca 2018 r. do godz. 23.59., a ogłoszenie wyników nastąpi na uroczystym spotkaniu 9 marca 2018 roku. Tam wręczymy nagrody laureatom. Relację z rozdania nagród, wyniki i listę sponsorów podamy na www. morag.wm.pl i w Gazecie Morąskiej.
Zapraszamy do zabawy.

Zapraszamy również firmy, instytucję, przedsiębiorców, osoby fizyczne do współuczestniczenia w naszym przedsięwzięciu. Wszyscy Ci, którzy zdecydują się wesprzeć nas w organizacji i zakupie nagród będą mogli liczyć na promocję w naszym tygodniku i na naszej stronie. Zapraszamy do udziału.Lista kandydatów do tytułu Najpopularniejszego Sportowca "Gazety Morąskiej"

Kategoria młodzieżKategoria dorośli
Kategoria trener
Kategoria drużyny

red
morag@gazetaolsztynska.pl
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages