Niedziela, 16 grudnia 2018. Imieniny Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Wybieramy Sportowca "Gazety Morąskiej"

2018-01-12 13:10:21 (ost. akt: 2018-01-12 13:16:15)

Autor zdjęcia: Archiwum GM

Zawodników, drużyny i trenerów można już do nas zgłaszać. Ruszamy z plebiscytem na Sportowca "Gazety Morąskiej". W ten sposób podsumujemy osiągnięcia naszych lokalnych sportowców.

Będziemy wybierać sportowców w kategorii sportu młodzieżowego i dorosłych. W tym roku jak w roku ubiegłym można również zgłaszać drużyny z wpisem w KRS i trenerów.

Głosowanie rozpoczniemy po utworzeniu listy kandydatów. Już dzisiaj zapraszamy Czytelników Gazety Morąskiej do zgłaszania kandydatów do poszczególnych kategorii. Mogą to być przedstawiciele różnych dyscyplin sportu, którzy w 2017 roku promowali Morąg, Miłakowo, Małdyty i Zalewo na różnych arenach sportowych.
Zgłaszamy sportowców do kategorii młodzież, dorośli, drużyny z wpisem w KRS i trenerzy - termin zgłaszania upływa w piątek 19 stycznia o godz. 15. Zgłoszenia proszę wysyłać na adres. morag@gazetaolsztynska.pl lub w.witos@gazetaolsztynska.pl. Cały regulamin konkursu przedstawimy w następnym numerze Gazety Morąskiej.

red
morag@gazetaolsztynska.pl


Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages