Niedziela, 16 grudnia 2018. Imieniny Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Inwestycje za prawie 5 milionów

2017-12-18 14:19:35 (ost. akt: 2017-12-18 14:22:04)

Autor zdjęcia: Katarzyna Pietkiewicz

Przebudowana została ulica Pułaskiego i wyremontowane chodniki w ciągu ulic Mickiewicza, Ogrodowej, 11 Listopada, Kujawskiej i Szkolnej w Morągu. Wartość wszystkich inwestycji to kwota około 4 miliony 800 tysięcy złotych.

Przebudowa ulicy Pułaskiego, remont chodników w ciągu ulic Mickiewicza, Ogrodowej, 11 Listopada, Kujawskiej, Szkolnej w Morągu to zadanie powiatu ostródzkiego zrealizowane częściowo ze środków zewnętrznych, powiatu i gminy Morąg.
— Te kolejne już inwestycje zostały właśnie zakończone – mówi Edmund Winnicki, wicestarosta ostródzki. — Po wielu staraniach wspólnie z gminą Morąg doprowadziliśmy do realizacji przebudowy tak ważnych ciągów komunikacyjnych na terenie Morąga. (....).
Swojego zadowolenia nie kryje także burmistrz Morąga Tadeusz Sobierajski. Gmina Morąg do inwestycji dołożyła prawie 1 milion 800 tysięcy złotych.
— Dobra współpraca z powiatem ostródzkim zaowocowała podjęciem wielu działań z zakresu poprawy stanu powiatowej infrastruktury drogowej na terenie naszej gminy — podkreśla burmistrz Tadeusz Sobierajski. — Zdaję sobie sprawę z tego, że pieniędzy na drogi jest zawsze za mało w stosunku do potrzeb.


Więcej na ten temat w Gazecie Morąskiej

Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages