Niedziela, 16 grudnia 2018. Imieniny Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Koszulki dla przedszkolaków

2017-12-14 12:40:51 (ost. akt: 2017-12-14 13:06:34)

Autor zdjęcia: Archiwum przedszkola

Przedszkolaki z Przedszkola nr 6 "Pod Zielonym Parasolem' w Morągu otrzymały w prezencie białe koszulki z logo „Społem” Powszechnej Spółdzielni Spożywców Gama w Morągu, Firmy Kaczkan, Agro Małdyty i Gazety Morąskiej. Są to uczestnicy naszej akcji i sponsorzy.

To już kolejna nasza akcja. Były już śniadanka i odblaski dla uczniów. Tym razem są koszulki na zajęcia wychowania fizycznego w szkole i w przedszkolu. Dzięki lokalnym firmom i Gazecie Olsztyńskiej zostało zakupionych 500 koszulek dla “zerówkowiczów” i uczniów szkół podstawowych i klas gimnazjalnych. Niestety nie dla wszystkich wystarczyło. Ci, którzy zostali nimi obdarowani będą prezentowani w naszym Tygodniku. Tym razem są to przedszkolaki z Przedszkola nr 6 "Pod Zielonym Parasolem' w Morągu. Sponsorem koszulek dla nich jest „Społem” Powszechna Spółdzielnia Spożywców Gama w Morągu, Firma Kaczkan, Agro Małdyty i Gazeta Morąska.


Więcej na ten temat w Gazecie Morąskiej


red
morag@gazetaolsztynska.pl


Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages