Niedziela, 16 grudnia 2018. Imieniny Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Poznają tajniki produkcji podłóg drewnianych

2017-12-07 11:23:40 (ost. akt: 2017-12-07 12:51:28)

Autor zdjęcia: Wiesława Witos

Uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Szymanowie w każdy wtorek poznają tajniki produkcji podłóg drewnianych w firmie Kaczkan w Klonowym Dworze.

Uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy nie tylko obserwują technologię produkcji ale także uczestniczą w tym procesie. W ten sposób zdobywają nową wiedzę, a przede wszystkim uczą się zawodu. Jest to doskonała lekcja zawodowa poza murami szkoły.
— Jesteśmy bardzo wdzięczni panu Waldemarowi Kaczkanowi za umożliwienie naszym uczniom zdobywania umiejętności zawodowych w realnym środowisku pracy — mówi Jarosław Witek, dyrektor SOSW w Szymanowie. — Mamy wielką nadzieję, że zaprocentuje to w ich dorosłym życiu umożliwiając podjęcie pracy i bycie aktywnym człowiekiem.

Więcej na ten temat w Gazecie Morąskiej


Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages