Niedziela, 16 grudnia 2018. Imieniny Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Zapraszamy w niedzielę do Morąga na 2. edycję Biegu Niepodległości

2017-11-17 07:54:13 (ost. akt: 2017-11-17 07:59:26)
Wszyscy uczestnicy 2. Morąskiego Biegu Niepodległości oraz biegów dla dzieci otrzymają pamiątkowy medal

Wszyscy uczestnicy 2. Morąskiego Biegu Niepodległości oraz biegów dla dzieci otrzymają pamiątkowy medal

Autor zdjęcia: Archiwum organizatora

Macie wolną niedzielę (19 listopada)? Jeśli tak to amatorów biegania zapraszamy do Morąga. Rozegrany zostanie 2. Morąski Bieg Niepodległości i Bieg o Puchar Starosty Ostródzkiego. Dystans dobry dla wszystkich biegaczy, do pokonania w biegu główny 5 km.

Organizatorem niedzielnego biegania w Morągu jest Morąskie Stowarzyszenie Biegowe Finisz. Start pierwszego z biegów zaplanowany jest na godz. 10.30. Ale zgłoszenia uczestników przyjmowane będą w dniu biegu od godz. 9.30 w biurze zawodów, które będzie się mieściło w Parku Miejskim przy muszli koncertowej.

Dzieci mogą wziąć udział w zawodach tylko pod opieką rodzica lub pełnoletniego opiekuna. Rodzic lub pełnoletni opiekun zobowiązany jest do przedstawienia pisemnej zgody na udział dziecka w zawodach oraz bierze pełną odpowiedzialność za jego udział. W rywalizacji może wziąć udział każdy pełnoletni zawodnik, który przedstawi aktualne zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do udziału w biegu lub podpisze oświadczenie o biegu na własną odpowiedzialność.

Najważniejszy jest udział, ale ważne są też pamiątki po uczestnictwie w biegu. Dlatego wszyscy uczestnicy 2. Morąskiego Biegu Niepodległości oraz biegów dla dzieci otrzymają pamiątkowy medal.

O godz. 10.30 rozpoczną się biegi dla dzieci (przedszkolaki i starszaki) - dystans ok 300 m. Na godz. 11.11 wyznaczony został start 2. Morąskiego Biegu Niepodległości – dystans1250 m, a o 11.45 wystartuje Bieg o Puchar Starosty Ostródzkiego – dystans 5000 m. Równolegle rozegrane zostaną Mistrzostwa Powiatu Ostródzkiego Służb Mundurowych w biegu na 5 km.

Polecamy niedzielne bieganie w Morągu.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages