Niedziela, 16 grudnia 2018. Imieniny Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Mają teraz gdzie się promować

2017-11-07 13:30:08 (ost. akt: 2017-11-07 13:35:44)

Autor zdjęcia: Archiwum szkoły

Szkoła Podstawowa nr 4 w Morągu wzięła udział w programie rozwoju szkolnych kół PCK i otrzymała dofinansowanie na zakup tablicy szkolnej.

Tablica, na której znajduje się gazetka jest już w całości gotowa. Stanowi źródło najświeższych informacji dotyczących działalności Szkolnego Koła PCK. Na tablicy zostały umieszczone cele i zadania Koła oraz zdjęcia z: kwest ulicznych, zbiórek żywności, Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia, Festiwalu Piosenki Czerwonokrzyskiej, Rejonowych Mistrzostw Pierwszej Pomocy oraz szkoleń z zakresu pierwszej pomocy. Gazetka wisi w widocznym miejscu i cieszy się dużym zainteresowaniem dzieci, nauczycieli oraz rodziców. Dzięki gazetce, jako opiekun SK PCK mogę profesjonalnie promować działalność moich wolontariuszy oraz zyskać zaufanie, sympatię i przychylność środowiska lokalnego.
Anna Ważny, SP nr 4 w Morągu

Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages