Niedziela, 16 grudnia 2018. Imieniny Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

ŚLUBOWANIE I PASOWANIE NA UCZNIA W NSP w JURKACH

2017-10-25 15:02:47 (ost. akt: 2017-10-25 15:04:17)

Autor zdjęcia: Archiwum szkoły

Uroczystość Pasowania na ucznia to bardzo ważne wydarzenie w życiu szkoły. Dzień 17 października 2017 r. to pamiętny dzień dla uczniów klasy pierwszej Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Jurkach.

W tym dniu o godz. 11 rozpoczęła się Uroczystość Pasowania i Ślubowania Pierwszoklasistów z udziałem zaproszonych gości: dyrektor Agaty Sarniak, nauczycieli, rodziców i społeczności szkolnej. Rozpoczęła się część artystyczna , którą prowadziły uczennice klasy VI Oliwia Korzec i Magdalena Joniuk. Po przywitaniu gości oddały głos uczniom klasy pierwszej. W ich wykonaniu usłyszeliśmy wiersze, piosenki o tematyce szkolnej i przedszkolnej ,,Pożegnanie przedszkola’’, ,,Zarozumiałe abecadło’’, ,,Pierwszaczek’’. Uczniowie opowiadali w piosenkach czego nauczyli się w przedszkolu i czego będą się uczyć w szkole. Potem nastąpił dla dzieci podniosły moment składania ślubowania.m ,,Ślubuję być dobrym Polakiem, dbać o dobre imię swojej szkoły. Będę się starał swym zachowaniem, sprawiać radość rodzicom i nauczycielom’’. Następnie, jak karze tradycja pani dyrektor szkoły pasowała dzieci na uczniów klasy pierwszej Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Jurkach. Uroczystość zakończył polonez w wykonaniu dzieci z zerówki oraz klasy pierwszej.
szkoła

Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages