Niedziela, 16 grudnia 2018. Imieniny Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Najlepsi w województwie warmińsko-mazurskim

2017-10-18 13:47:44 (ost. akt: 2017-10-18 13:58:08)

Autor zdjęcia: Archiwum szkoły

6 października 2017 r. grupa uczniów Technikum Nr 2 oraz ich opiekunowie: dyrektor Jan Horbacz oraz Krzysztof Staszan, szkolny koordynator programu IT Szkoła w Zespole Szkół Licealnych w Morągu, odebrali wyróżnienie za zajęcie I miejsca w województwie warmińsko-mazurskim wśród szkół biorących udział w tym prestiżowym projekcie.

Uroczysta gala, w której uczestniczyli przedstawiciele najlepszych w kraju szkół informatycznych, odbyła się w siedzibie Naukowej i Akademickiej Sieci Komputerowej w Warszawie.
Program IT Szkoła jest realizowany przez Państwowy Instytut Badawczy NASK w partnerstwie z Warszawską Wyższą Szkołą Informatyki i ma za zadanie podwyższanie poziomu kompetencji uczniów szkół ponadgimnazjalnych w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych (ICT).
IT Szkoła to internetowy, otwarty program studiów e-learningowych w zakresie teorii oraz zastosowań technologii informacyjno-komunikacyjnych (ICT).
ZSL

Więcej na ten temat w Gazecie Morąskiej

Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages