Sobota, 15 grudnia 2018. Imieniny Celiny, Ireneusza, Niny

Bmw dachowało. 12-letnia dziewczynka nie żyje, 2-latek w ciężkim stanie

2017-09-04 13:57:13 (ost. akt: 2017-09-05 15:54:48)

Autor zdjęcia: Archiwum PSP Ostróda

Na trasie Bramka - Słonecznik (gm. Morąg) dachowało bmw. 12-letnia dziewczynka nie żyje, 2-letni chłopiec z ciężkimi obrażeniami ciała przebywa w szpitalu.

Z drogi wypadło osobowe bmw. Samochód uderzył w drzewo i koziołkował. Zatrzymał się w rowie na poboczu drogi.

- Do wypadku doszło w piątek, 1 września, około godziny 14 na drodze Bramka - Słonecznik — informuje sierż. szt. Romualda Szulim, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie. — Bmw na zakręcie z niewiadomych przyczyn uderzyło w drzewo i wypadło z drogi. Samochód dachował. 12-letnia dziewczynka poniosła śmierć na miejscu. Obrażeń doznały jeszcze dwie osoby, które podróżowały tym autem. 2 -letni chłopiec i kierująca pojazdem 36-letnia kobieta. Oboje trafili do szpitala w Olsztynie.

Do zdarzenia zadysponowane zostały samochody ratowniczo-gaśnicze z morąskiej jednostki oraz jednostki wojskowej. Do działań wyjechał również samochód rozpoznawczo-ratowniczy z JRG Morąg oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Słoneczniku.

— Na miejscu wypadku strażacy zastali doszczętnie rozbite bmw, które leżało na boku — informuje kpt. Grzegorz Różański z PSP Ostróda. — W aucie uwięziona była nieprzytomna 12- letnia dziewczynka, kobieta i 2- letni chłopiec byli przytomni, znajdowali się poza samochodem. Strażacy natychmiast przystąpili do udzielania pierwszej pomocy poszkodowanym. Przy pomocy ratowniczych narzędzi hydraulicznych odcięta została część dachu i rozparte drzwi w pojeździe. Dziewczynka nie dawała oznak życia, zespół ratownictwa medycznego przystąpił do reanimacji. Niestety, obrażenia były rozległe, lekarz stwierdził zgon.

wiwa
morag@gazetaolsztynska.pl


Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages