Sobota, 15 grudnia 2018. Imieniny Celiny, Ireneusza, Niny

Jest nowa i bezpieczna droga za 3,5 miliona złotych

2017-08-11 10:48:33 (ost. akt: 2017-08-11 11:08:33)

Autor zdjęcia: Wiesława Witos

Otwarcie było uroczyste. Wstęgę przecinali przedstawiciele władz samorządowych, wykonawcy i mieszkańcy.

— Na nową drogę czekaliśmy kilkadziesiąt lat — mówił podczas spotkania Edmund Winnicki, wicestarosta powiatu ostródzkiego. — Ta droga była przez wiele lat tylko łatana. Ostatnio nie dało się nią jeździć. Teraz będzie służyła mieszkańcom i nie tylko, wszystkim przejeżdżającym. A przede wszystkim jest teraz bezpieczna.
Na odcinku Bramka - Bożęcin została położona nowa nawierzchnia, droga została poszerzona, wybudowano ciągi komunikacyjne chodnikowe i zatoczki autobusowe , przebudowano skrzyżowanie z drogą wojewódzką w miejscowości Bramka. Łączny koszt inwestycji to 3,5 miliona złotych.


Więcej na ten temat w Gazecie Morąskiej


Wiesława Witos
w.witos@gazetaolsztynska.pl


Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (4) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Publicysta #2305858 | 79.185.*.* 11 sie 2017 14:01

  A ja uważam, że z każdej dobrej inwestycji należy się cieszyć.W komentarzach przedstawiających się Gienek i Stefan jest nutka złośliwości, ale jest przysłowie, że" jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził". Prace i zabiegi ludzi czyniących dobro jest zdecydowanie więcej, a tą drogą nie będzie jeździł tylko P{an Winnicki, ale także i Panowie Gienek i Stefan, a także wielu 9innych uczestników będzie korzystało z tej drogi. Tu należy też wyróżnić Panią Sołtys z Bramki, która jest osobą bardzo bardzo operatywną i niewątpliwie jest to też jej zasługa. Wszyscy Państwo przedstawieni w tej gazecie morąskiej jesteście w jakimś stopniu zasłużeni, że czyni się wiele dobra, dla nas wszystkich i od tego zależy też przyszłość naszego Kraju. Są ci którzy robią źle, ale większość jest takich,którzy chcą dobra Polski. Zatem wszystkim Państwu tu przedstawionym składam szczere gratulacje i mimo wielu sprzeciwów ROBMY SWOJE !!!

  Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. Gienek #2305835 | 95.160.*.* 11 sie 2017 13:28

   Winnicki to za 3,5 mln zrobił sobie drogę bo kampanii wyborczej na burmistrza Morąga. Mieszka w Słoneczniku to będzie miał dobry szybki dojazd do pracy.

   Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. Stefan #2305771 | 94.254.*.* 11 sie 2017 11:46

   Panie Winnicki a kto jest odpowiedzialny za te bezpieczeństwo że chodnik zaczyna się od budynku nr 2 w Bożęcinie. Mam nadzieję że za zagrywki polityczne to zostaniecie "samorządowcy" rozliczeni w wyborach samorządowych 2018r. A droga to już się od dawna należała jak psu buda i to nie zawsze pieniądze jest budowane tylko właśnie za nasze podatników jak i wasze pensje i samochody służbowe.

   Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages