Niedziela, 21 października 2018. Imieniny Celiny, Hilarego, Janusza

W Szymanowie podsumowali miniony rok

2017-07-05 11:01:04 (ost. akt: 2017-07-05 11:11:23)

Autor zdjęcia: Wiesława Witos

Dyrektorzy placówek kształcenia specjalnego i poradni psychologiczno-pedagogicznych województwa warmińsko-mazurskiego spotkali się w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Szymanowie aby podsumować rok szkolny i przygotować się już do pracy w przyszłym.

Fachowcy z całego województwa spotkali się właśnie w szymanowskiej placówce, ponieważ ma ona niezwykłe doświadczenie w terapii z dziećmi i doskonałe warunki do ich wszechstronnego rozwoju.
— Ministerstwo Edukacji Narodowej wprowadza trochę zmian i to ważnych — mówi Anna Staniukiewicz, starszy wizytator w Kuratorium Oświaty w Olsztynie. — Będzie większe ukierunkowanie na indywidualną pracę z dzieckiem. Bardzo podkreślamy, że nikt nie jest taki sam, tak jak i my tutaj siedzący, tak również dzieci. W związku z tym potrzebne są kompetencje i specjalistyczna pomoc dlatego dzisiaj spotykamy się z fachowcami z województwa.

Więcej na ten temat w Gazecie Morąskiej


Wiesława Witos
w.witos@gazetaolsztynska.pl

Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. WM-Ost #2280028 | 83.6.*.* 6 lip 2017 13:29

    Ministerstwo Edukacji Narodowej wprowadza w oświacie bałagan. Wszystkie placówki borykają się brakiem środków na normalne funkcjonowanie. "Dobra zmiana" cofa nas do czasów głębokiego PRL-U.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages