Orłowski drugim wicemistrzem

2017-06-12 17:10:24(ost. akt: 2017-06-12 17:11:56)

Autor zdjęcia: Archiwum MSB "Finisz"

Czworo reprezentantów Gminy Morąg wystartowało w 12 Biegu Filipidesa w Pasłęku. W jego ramach zostały przeprowadzone Mistrzostwa Polski Nauczycieli na dystansie 10 km, w których wziął udział Tomasz Orłowski, nauczyciel wychowania fizycznego Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Morągu. Tomek zdobył tytuł Drugiego Wicemistrza Polski, uzyskując czas 37:43.
Zawodnicy zmagali się z trudną technicznie trasą, składającą się z czterech pętli. Bardzo dobre wyniki osiągnęli wszyscy reprezentanci Morąga. Tomasz Droś na mecie zameldował się na miejscu 72 uzyskując czas 42:16. Michał Przybyłek pokonał dystans 10 km jako 85 zawodnik z czasem 45:39, natomiast Sebastian Jarosiewicz w swoim debiucie osiągnął czas 48:51.
Tego samego dnia, w Gałkowie odbyła się szósta edycja Maratonu Mazury w której wystartowali Wioletta Nadziak oraz Jarosław Rowicki. Trasę o długości ponad 42 km, ulokowaną w pięknej scenerii mazurskich jezior i lasów, Wioletta i Jarosław pokonali w 4g.29min.44s.
źródło: MSB "Finisz"

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją: