Poniedziałek, 10 grudnia 2018. Imieniny Danieli, Bohdana, Julii

Niecodzienni goście w Bramce

2017-05-23 15:49:50 (ost. akt: 2017-05-23 15:51:42)

Autor zdjęcia: Archiwum szkoły

W związku z innowacją pedagogiczną „Jesteśmy Polakami” realizowaną w Szkole Filialnej w Bramce Leszek Biernacki, wiceburmistrz Morąga i Katarzyna Zarachowicz, pracownik Urzędu Miejskiego w Morągu odwiedzili uczniów szkoły.

Wiceburmistrz zaprezentował uczniom wiersze związane z jego pasją, czyli sportem, a pani Kasia wyświetliła i omówiła prezentację multimedialną dotyczącą Gminy Morąg. Według założeń, innowacja prowadzona w szkole ma na celu rozwój postaw patriotycznych związanych z tożsamością kultury narodowej, kształtowaniem więzi z krajem ojczystym oraz rozwój zainteresowań czytelniczych.
źródło; SF w Bramce


Więcej na ten temat w Gazecie Morąskiej

Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Komentator #2252199 | 95.49.*.* 24 maj 2017 23:46

    Szkoła Filialna w Bramce to wspaniały przykład dla innych. Uczniów tej placówki cechuje wysoka kultura, chcą oni jak najwięcej posiąść wiadomości o swoim Regionie gdzie mieszkają, a jest to też zasługą kadry nauczycielskiej, która wszczepia te dobre cechy swoim uczniom, chwała im za to.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages