Czwartek, 19 lipca 2018. Imieniny Alfreny, Rufina, Wincentego

Święto Sportu w UTW

2017-05-19 13:22:33 (ost. akt: 2017-05-19 13:28:58)

Autor zdjęcia: Archiwum UTW

Zapraszamy do wspaniałej zabawy i aktywnego spędzenia wolnego czasu. Rozpoczynamy o godz. 10 na pływalni „Morąska Perła”. Kolejne konkurencje już od 13 na boisku Orlik przy Szkole Podstawowej nr 2 w Morągu a będą to: tenis stołowy, slalom rowerowy, bieg przełajowy, wyścigi rzędów, rzut do kosza różnymi rodzajami piłek, i inne.

W spartakiadzie wezmą udział słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku, przedstawiciele Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów, Stowarzyszenie Amazonki, Związek Niewidomych, Stowarzyszenie Diabetyków. Przypominamy, że jest to impreza otwarta dla każdego seniora, zapraszamy do udziału w wybranych przez Państwo konkurencjach. Osoby zainteresowane slalomem rowerowym – startują na własnym sprzęcie. Zapisy bezpośrednio przed spartakiadą lub w biurze UTW ( Ratusz – Plac Jana Pawła II ¼) od pn. do pt. w godz. od 9 – 13.
Spartakiada – Senior 2017 realizowana jest ze środków Burmistrza Morąga w ramach Działania 8.3 Organizacja imprez sportowo – rekreacyjnych dla mieszkańców Gminy Morąg oraz Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego w ramach zadania „Edukacja i promocja zdrowia publicznego w zakresie problematyki zdrowego stylu życia”
Po zakończeniu organizatorzy zapraszają na poczęstunek w formie cateringu.
źródło: UTW


Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages