Czwartek, 27 kwietnia 2017. Imieniny Sergiusza, Teofila, Zyty

Jeszcze wiele może się zmienić

2017-04-14 11:28:28 (ost. akt: 2017-04-14 11:30:00)

Autor zdjęcia: Archiwum GM

W plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca "Gazety Morąskiej" w tym tygodniu prowadzą: Olaf Wyszomirski, Tomasz Orłowski i tuż za nim Paweł Kowalski. W kategorii trener nadal prowadzi Krzysztof Farjaszewski, ale mamy też Romana Kazimierczaka, który jest drugi. Finisz Morąg prowadzi w kategorii drużyna, drugi UKS "Jedynka" i są głosy dla "Gromu". Zapraszamy do głosowania, bo jeszcze wiele może się zmienić.

Lista chętnych, którzy nas wesprą w przedsięwzięciu też się zwiększa. Są to: Powszechna Spółdzielnia Spożywców "Społem" w Morągu, Spółdzielnia AGRO Małdyty, zalewski przedsiębiorca, Tomasz Orłowski i Zbigniew Zabłocki, radni powiatu ostródzkiego, Ryszard Bartoszewicz, radny rady miejskiej w Morągu, Morąsko-Zalewski Bank Spółdzielczy i Ubezpieczenia "Bartek". Dołączyli do nich: Sklep Sportowy "Olimp" w Morągu, Przedsiębiorstwo Oczyszczania w Morągu, Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Morągu, Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Morągu i Miejskie Przedsiębiorstwo Zarządzania Nieruchomościami w Morągu.

Patronat
Burmistrz Morąga
Starosta Powiatu Ostródzkiego

Przypominamy: Głosować można do 21 kwietnia 2017 do godz. 23.59, a ogłoszenie wyników nastąpi na uroczystym spotkaniu 26 kwietnia 2017 roku. Tam wręczymy nagrody laureatom. Relację z rozdania nagród, wyniki i listę sponsorów podamy na www. morag.wm.pl i w Gazecie Morąskiej. Zapraszamy do zabawy.

Jak należy głosować

Głosowanie w kategorii młodzież polega na wysłaniu głosu sms’em pod numer 71160 o treści gm.spm.X - gdzie X to numer przypisany konkretnemu sportowcowi, trenerowi lub drużynie.

Głosowanie w kategorii dorośli polega na wysłaniu głosu sms’em pod numer 71160 o treści gm.spd.X - gdzie X to numer przypisany konkretnemu sportowcowi, trenerowi lub drużynie.

Głosowanie w kategorii trenerzy polega na wysłaniu głosu sms’em pod numer 71160 o treści gm.trn.X - gdzie X to numer przypisany konkretnemu sportowcowi, trenerowi lub drużynie.

Głosowanie w kategorii drużyny polega na wysłaniu głosu sms’em pod numer 71160 o treści gm.drn.X - gdzie X to numer przypisany konkretnemu sportowcowi, trenerowi lub drużynie.

Koszt jednego sms’a wynosi 1,23 zł brutto. Głosowanie rozpocznie się 27 marca 2017 r. o godz. 00.01 i potrwa do 21 kwietnia 2017 r. do godz. 23.59.



Lista kandydatów do tytułu Najpopularniejszego Sportowca "Gazety Morąskiej"

Kategoria młodzież

1. Aleksander Piotrowski – ( warcaby, Miłakowo )71160 o treści gm.spm.1
2. Wojciech Nowoszewski – ( piłka nożna, Miłakowo )71160 o treści gm.spm.2
3. Maksymilian Klepacki – ( piłka nożna Miłakowo )71160 o treści gm.spm.3
4. Wojciech Bakunowicz - ( piłka nożna, Małdyty )71160 o treści gm.spm.4
5. Aleksander Boszko – ( lekkoatletyka, Małdyty )71160 o treści gm.spm.5
6. Adam Skotnicki – ( piłka nożna, Morąg)71160 o treści gm.spm.6
7. Piotr Chamot – ( piłka nożna, Morąg )71160 o treści gm.spm.7
8. Michał Sadłowski – ( piłka nożna, Morąg )71160 o treści gm.spm.8
9. Michał Wiosna – ( piłka nożna, Małdyty )71160 o treści gm.spm.9
10. Hubert Ciok – ( lekkoatletyka, Małdyty )71160 o treści gm.spm.10
11. Karolina Ziajewska - ( taekwondo, Morąg)71160 o treści gm.spm.11
12. Justyna Konieczna - ( taekwondo, Morąg)71160 o treści gm.spm.12
13. Arkadiusz Januszkiewicz - (taekwondo, Morąg)71160 o treści gm.spm.13
14. Jan Adamczyk - (taekwondo, Morąg)71160 o treści gm.spm.14
15. Helena Lotarska - (taekwondo, Morąg)71160 o treści gm.spm.15
16. Małgorzata Tumiel - (taekwondo, Morąg)71160 o treści gm.spm.16
17. Adam Zawadzki -(taekwondo, Morąg)71160 o treści gm.spm.17
18. Olaf Wyszomirski - (taekwondo, Morąg)71160 o treści gm.spm.18
19. Adrianna Krakowiak – ( lekkoatletyka, Morąg)71160 o treści gm.spm.19
20. Laura Warenik – ( lekkoatletyka, Morąg)71160 o treści gm.spm.20
21. Karolina Letkiewicz – (lekkoatletyka, Morąg)71160 o treści gm.spm.21
22. Katarzyna Drzymont – ( lekkoatletyka, Morąg)71160 o treści gm.spm.22
23. Kinga Januchta – (lekkoatletyka, Morąg)71160 o treści gm.spm.23
24. Szymon Król – ( lekkoatletyka, Morąg)71160 o treści gm.spm.24
25. Aleksandra Person – ( lekkoatletyka, Morąg)71160 o treści gm.spm.25
26. Maciej Witkowski – ( lekkoatletyka, Morą)71160 o treści gm.spm.26
27. Wiktoria Kadylak - (lekkoatletyka, Morąg)71160 o treści gm.spm.27
28. Izabela Kościanek - (lekkoatletyka, Morąg)71160 o treści gm.spm.28
29. Kornelia Gołębiewska - (lekkoatletyka, Morąg)71160 o treści gm.spm.29
30. Wiktoria Andruch - (lekkoatletyka, Morąg)71160 o treści gm.spm.30
31. Hubert Matwiejuk –( dart, Morąg )71160 o treści gm.spm.31
32. Bogdan Rutkowski - ( szachy, Morąg )71160 o treści gm.spm.32
33. Olaf Brynda - ( szachy, Morąg )71160 o treści gm.spm.33
34. Miłosz Bardziński ( szachy, Morąg )71160 o treści gm.spm.34
35. Aleksander Sawicki - ( warcaby, Morąg )71160 o treści gm.spm.35
36. Tomasz Szpejnowski - ( warcaby, Morąg )71160 o treści gm.spm.36
37. Wiktoria Lewanowicz - ( warcaby, Morąg )71160 o treści gm.spm.37
38. Łukasz Bilewicz - (lekkoatletyka, Morąg)71160 o treści gm.spm.38
39. Paweł Kłosiński - (lekkoatletyka, Morąg)71160 o treści gm.spm.39
40. Krystian Konopacki - (lekkoatletyka, Morąg)71160 o treści gm.spm.40
41. Robert Małkowski - (lekkoatletyka Morąg)71160 o treści gm.spm.41
42. Jakub Burek - (konkursy olimpijskie Morąg)71160 o treści gm.spm.42
43. Dominika Rudek - (konkursy olimpijskie Morąg)71160 o treści gm.spm.43
44. Cyprian Liński - (konkursy olimpijskie Morąg)71160 o treści gm.spm.44

Kategoria dorosłych
1. Piotr Sowa – ( piłka nożna, Małdyty )71160 o treści gm.spd.1
2. Daniel Oleszczuk – ( piłka nożna, Małdyty )71160 o treści gm.spd.2
3. Paweł Kamiński - ( piłka nożna, Zalewo )71160 o treści gm.spd.3
4. Dariusz Śmigielski - ( piłka nożna, Zalewo )71160 o treści gm.spd.4
5. Bartek Skolimowski - ( piłka nożna, Zalewo )71160 o treści gm.spd.5
6. Patryk Radliński – ( taekwondo, Morąg )71160 o treści gm.spd.6
7. Tomasz Orłowski - ( biegacz, Morąg)71160 o treści gm.spd.7
8. Kamil Horba - ( biegacz, Morąg)71160 o treści gm.spd.8
9. Andrzej Dębkowski – (dart, Morąg)71160 o treści gm.spd.9
10.Paweł Kowalski ( dart, Morąg )71160 o treści gm.spd.10
11. Jakub Majek – ( dart, Morąg )71160 o treści gm.spd.11
12. Mariusz Sitkowski - ( szachy, Morąg )71160 o treści gm.spd.12
13. Kamil Kaczyński - (szachy,biegacz Morąg )71160 o treści gm.spd.13
14. Krzysztof Szpakowski - ( szachy, Morąg )71160 o treści gm.spd.14
15. Sławomir Bardziński - ( szachy, Morąg )71160 o treści gm.spd.15
16. Tomasz Droś - ( warcaby, Morąg )71160 o treści gm.spd.16
17. Józef Szyszko - ( warcaby, Morąg )71160 o treści gm.spd.17
18. Mirosław Gorzelanny - ( warcaby, Morąg )71160 o treści gm.spd.18
19. Katarzyna Tarnawska - ( warcaby, Morąg )71160 o treści gm.spd.19
20. Cezary Brędowski- (żeglarstwo, Morąg )71160 o treści gm.spd.20


Kategoria trenerzy
1. Leszek Biernacki- ( indiaca, Morąg)71160 o treści gm.trn.1
2. Tadeusz Bułak - (warcaby, szachy, Miłakowo)71160 o treści gm.trn.2
3. Andrzej Leśnikowski - ( piłka nożna, Małdyty)71160 o treści gm.trn.3
4. Roman Kazimierczak - ( warcaby, szachy Morąg)71160 o treści gm.trn.4
5. Tomasz Kisielewski (piłka ręczna, Morąg)71160 o treści gm.trn.5
6. Krzysztof Farjaszewski (piłka ręczna, Morąg)71160 o treści gm.trn.6
7. Bartosz Małecki (taekwondo, Morąg)71160 o treści gm.trn.7
8. Agnieszka i Mirosław Grzymkowscy - (taniec, Morąg)71160 o treści gm.trn.8
9. Marcin Zmiarowski - ( unihokej, Żabi Róg)71160 o treści gm.trn.9
10. Jerzy Sadowski - ( dart, bilard, Morąg )71160 o treści gm.trn.10
11. Marian Rękawek - (lekkoatletyka, Morąg )71160 o treści gm.trn.11
12. Andrzej Malesa - (piłka nożna, Morag)71160 o treści gm.trn.12
13. Roman Szawłowski - ( lekkoatletyka, kolarstwo, Morąg)71160 o treści gm.trn.13


Kategoria drużyny
1. Drużyna Indiaca Morąg 71160 o treści gm.drn.1
2. MKS Huragan Morąg 71160 o treści gm.drn.2
3. UKS "Jedynka" Morąg 71160 o treści gm.drn.3
4. MSB "Finisz" Morąg 71160 o treści gm.drn.4
5. KS Ewingi Zalewo 71160 o treści gm.drn.5
6. GROM Morąg 71160 o treści gm.drn.6
7. L.U.K.S "Olimpijczyk" Morąg 71160 o treści gm.drn.7










Polub nas na Facebooku:

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages