Czwartek, 27 kwietnia 2017. Imieniny Sergiusza, Teofila, Zyty

Przed nami jeszcze dwa tygodnie zabawy

2017-04-10 09:14:20 (ost. akt: 2017-04-13 13:11:16)

Autor zdjęcia: Archiwum GM

Już drugi tydzień bierzemy udział w głosowaniu w plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca "Gazety Morąskiej". W tym tygodniu prowadzą: Paweł Kowalski i Olaf Wyszomirski. Nadal na podium utrzymuje się Krzysztof Farjaszewski w kategorii trener i Finisz Morąg w kategorii drużyna. Zapraszamy do głosowania, bo jeszcze wiele może się zmienić. Przed nami jeszcze dwa tygodnie zabawy.

Patronat
Burmistrz Morąga
Starosta Powiatu Ostródzkiego

Głosować będzie można do 21 kwietnia 2017 do godz. 23.59, a ogłoszenie wyników nastąpi na uroczystym spotkaniu 26 kwietnia 2017 roku. Tam wręczymy nagrody laureatom. Relację z rozdania nagród, wyniki i listę sponsorów podamy na www. morag.wm.pl i w Gazecie Morąskiej. Zapraszamy do zabawy.

Jak należy głosować

Głosowanie w kategorii młodzież polega na wysłaniu głosu sms’em pod numer 71160 o treści gm.spm.X - gdzie X to numer przypisany konkretnemu sportowcowi, trenerowi lub drużynie.

Głosowanie w kategorii dorośli polega na wysłaniu głosu sms’em pod numer 71160 o treści gm.spd.X - gdzie X to numer przypisany konkretnemu sportowcowi, trenerowi lub drużynie.

Głosowanie w kategorii trenerzy polega na wysłaniu głosu sms’em pod numer 71160 o treści gm.trn.X - gdzie X to numer przypisany konkretnemu sportowcowi, trenerowi lub drużynie.

Głosowanie w kategorii drużyny polega na wysłaniu głosu sms’em pod numer 71160 o treści gm.drn.X - gdzie X to numer przypisany konkretnemu sportowcowi, trenerowi lub drużynie.

Koszt jednego sms’a wynosi 1,23 zł brutto. Głosowanie rozpocznie się 27 marca 2017 r. o godz. 00.01 i potrwa do 21 kwietnia 2017 r. do godz. 23.59.



Lista kandydatów do tytułu Najpopularniejszego Sportowca "Gazety Morąskiej"

Kategoria młodzież

1. Aleksander Piotrowski – ( warcaby, Miłakowo )71160 o treści gm.spm.1
2. Wojciech Nowoszewski – ( piłka nożna, Miłakowo )71160 o treści gm.spm.2
3. Maksymilian Klepacki – ( piłka nożna Miłakowo )71160 o treści gm.spm.3
4. Wojciech Bakunowicz - ( piłka nożna, Małdyty )71160 o treści gm.spm.4
5. Aleksander Boszko – ( lekkoatletyka, Małdyty )71160 o treści gm.spm.5
6. Adam Skotnicki – ( piłka nożna, Morąg)71160 o treści gm.spm.6
7. Piotr Chamot – ( piłka nożna, Morąg )71160 o treści gm.spm.7
8. Michał Sadłowski – ( piłka nożna, Morąg )71160 o treści gm.spm.8
9. Michał Wiosna – ( piłka nożna, Małdyty )71160 o treści gm.spm.9
10. Hubert Ciok – ( lekkoatletyka, Małdyty )71160 o treści gm.spm.10
11. Karolina Ziajewska - ( taekwondo, Morąg)71160 o treści gm.spm.11
12. Justyna Konieczna - ( taekwondo, Morąg)71160 o treści gm.spm.12
13. Arkadiusz Januszkiewicz - (taekwondo, Morąg)71160 o treści gm.spm.13
14. Jan Adamczyk - (taekwondo, Morąg)71160 o treści gm.spm.14
15. Helena Lotarska - (taekwondo, Morąg)71160 o treści gm.spm.15
16. Małgorzata Tumiel - (taekwondo, Morąg)71160 o treści gm.spm.16
17. Adam Zawadzki -(taekwondo, Morąg)71160 o treści gm.spm.17
18. Olaf Wyszomirski - (taekwondo, Morąg)71160 o treści gm.spm.18
19. Adrianna Krakowiak – ( lekkoatletyka, Morąg)71160 o treści gm.spm.19
20. Laura Warenik – ( lekkoatletyka, Morąg)71160 o treści gm.spm.20
21. Karolina Letkiewicz – (lekkoatletyka, Morąg)71160 o treści gm.spm.21
22. Katarzyna Drzymont – ( lekkoatletyka, Morąg)71160 o treści gm.spm.22
23. Kinga Januchta – (lekkoatletyka, Morąg)71160 o treści gm.spm.23
24. Szymon Król – ( lekkoatletyka, Morąg)71160 o treści gm.spm.24
25. Aleksandra Person – ( lekkoatletyka, Morąg)71160 o treści gm.spm.25
26. Maciej Witkowski – ( lekkoatletyka, Morą)71160 o treści gm.spm.26
27. Wiktoria Kadylak - (lekkoatletyka, Morąg)71160 o treści gm.spm.27
28. Izabela Kościanek - (lekkoatletyka, Morąg)71160 o treści gm.spm.28
29. Kornelia Gołębiewska - (lekkoatletyka, Morąg)71160 o treści gm.spm.29
30. Wiktoria Andruch - (lekkoatletyka, Morąg)71160 o treści gm.spm.30
31. Hubert Matwiejuk –( dart, Morąg )71160 o treści gm.spm.31
32. Bogdan Rutkowski - ( szachy, Morąg )71160 o treści gm.spm.32
33. Olaf Brynda - ( szachy, Morąg )71160 o treści gm.spm.33
34. Miłosz Bardziński ( szachy, Morąg )71160 o treści gm.spm.34
35. Aleksander Sawicki - ( warcaby, Morąg )71160 o treści gm.spm.35
36. Tomasz Szpejnowski - ( warcaby, Morąg )71160 o treści gm.spm.36
37. Wiktoria Lewanowicz - ( warcaby, Morąg )71160 o treści gm.spm.37
38. Łukasz Bilewicz - (lekkoatletyka, Morąg)71160 o treści gm.spm.38
39. Paweł Kłosiński - (lekkoatletyka, Morąg)71160 o treści gm.spm.39
40. Krystian Konopacki - (lekkoatletyka, Morąg)71160 o treści gm.spm.40
41. Robert Małkowski - (lekkoatletyka Morąg)71160 o treści gm.spm.41
42. Jakub Burek - (konkursy olimpijskie Morąg)71160 o treści gm.spm.42
43. Dominika Rudek - (konkursy olimpijskie Morąg)71160 o treści gm.spm.43
44. Cyprian Liński - (konkursy olimpijskie Morąg)71160 o treści gm.spm.44

Kategoria dorosłych
1. Piotr Sowa – ( piłka nożna, Małdyty )71160 o treści gm.spd.1
2. Daniel Oleszczuk – ( piłka nożna, Małdyty )71160 o treści gm.spd.2
3. Paweł Kamiński - ( piłka nożna, Zalewo )71160 o treści gm.spd.3
4. Dariusz Śmigielski - ( piłka nożna, Zalewo )71160 o treści gm.spd.4
5. Bartek Skolimowski - ( piłka nożna, Zalewo )71160 o treści gm.spd.5
6. Patryk Radliński – ( taekwondo, Morąg )71160 o treści gm.spd.6
7. Tomasz Orłowski - ( biegacz, Morąg)71160 o treści gm.spd.7
8. Kamil Horba - ( biegacz, Morąg)71160 o treści gm.spd.8
9. Andrzej Dębkowski – (dart, Morąg)71160 o treści gm.spd.9
10.Paweł Kowalski ( dart, Morąg )71160 o treści gm.spd.10
11. Jakub Majek – ( dart, Morąg )71160 o treści gm.spd.11
12. Mariusz Sitkowski - ( szachy, Morąg )71160 o treści gm.spd.12
13. Kamil Kaczyński - (szachy,biegacz Morąg )71160 o treści gm.spd.13
14. Krzysztof Szpakowski - ( szachy, Morąg )71160 o treści gm.spd.14
15. Sławomir Bardziński - ( szachy, Morąg )71160 o treści gm.spd.15
16. Tomasz Droś - ( warcaby, Morąg )71160 o treści gm.spd.16
17. Józef Szyszko - ( warcaby, Morąg )71160 o treści gm.spd.17
18. Mirosław Gorzelanny - ( warcaby, Morąg )71160 o treści gm.spd.18
19. Katarzyna Tarnawska - ( warcaby, Morąg )71160 o treści gm.spd.19
20. Cezary Brędowski- (żeglarstwo, Morąg )71160 o treści gm.spd.20


Kategoria trenerzy
1. Leszek Biernacki- ( indiaca, Morąg)71160 o treści gm.trn.1
2. Tadeusz Bułak - (warcaby, szachy, Miłakowo)71160 o treści gm.trn.2
3. Andrzej Leśnikowski - ( piłka nożna, Małdyty)71160 o treści gm.trn.3
4. Roman Kazimierczak - ( warcaby, szachy Morąg)71160 o treści gm.trn.4
5. Tomasz Kisielewski (piłka ręczna, Morąg)71160 o treści gm.trn.5
6. Krzysztof Farjaszewski (piłka ręczna, Morąg)71160 o treści gm.trn.6
7. Bartosz Małecki (taekwondo, Morąg)71160 o treści gm.trn.7
8. Agnieszka i Mirosław Grzymkowscy - (taniec, Morąg)71160 o treści gm.trn.8
9. Marcin Zmiarowski - ( unihokej, Żabi Róg)71160 o treści gm.trn.9
10. Jerzy Sadowski - ( dart, bilard, Morąg )71160 o treści gm.trn.10
11. Marian Rękawek - (lekkoatletyka, Morąg )71160 o treści gm.trn.11
12. Andrzej Malesa - (piłka nożna, Morag)71160 o treści gm.trn.12
13. Roman Szawłowski - ( lekkoatletyka, kolarstwo, Morąg)71160 o treści gm.trn.13


Kategoria drużyny
1. Drużyna Indiaca Morąg 71160 o treści gm.drn.1
2. MKS Huragan Morąg 71160 o treści gm.drn.2
3. UKS "Jedynka" Morąg 71160 o treści gm.drn.3
4. MSB "Finisz" Morąg 71160 o treści gm.drn.4
5. KS Ewingi Zalewo 71160 o treści gm.drn.5
6. GROM Morąg 71160 o treści gm.drn.6
7. L.U.K.S "Olimpijczyk" Morąg 71160 o treści gm.drn.7

Wyniki głosowania, poniedziałek, 10 kwietnia









Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages