Sobota, 15 grudnia 2018. Imieniny Celiny, Ireneusza, Niny

Przedszkolaki w Grocie Solnej

2017-04-02 17:42:55 (ost. akt: 2017-04-02 17:46:02)

Autor zdjęcia: Anna Miś

Właściciele Maj Fitness Club zrobili przedszkolakom wielką niespodziankę zapraszając grupę „Krasnale” do Groty Solnej, która zawiera odpowiedni mikroklimat wzmacniający odporność i pobudzający siły witalne człowieka.

Pani Emilia opowiedziała dzieciom z czego jest wykonana grota, jakie jest jej przeznaczenie i co daje ona naszemu organizmowi. Przedszkolaki mogły dosłownie spróbować ścian, wody z tężni solankowej, poznać właściwości wysypanej solą podłogi. Wysłuchały krótkiego i pouczającego opowiadania mówiącego o zastosowaniu i roli tego białego minerału w życiu człowieka. Odgadywały również zagadki związane z solą.

Po tym wstępie dzieci mogły doświadczać wszystkimi zmysłami całej groty -  budowały, przesypywały, pływały, smakowały dotykały, wąchały i słuchały relaksacyjnej muzyki. Na zakończenie pobytu w grocie dzieci otrzymały do domu kryształy soli. Same też w podziękowaniu za fantastyczną niespodziankę wręczyły miłej gospodyni mały, wiosenny upominek.

Na tym jednak nie zakończył się nasz pobyt w tzw. „siłowni” - pan Paweł zaproponował dzieciom obejrzenie wszystkich atrakcji, które oferuje Fitness. I tak przedszkolaki obejrzały saunę, solarium, łazienki i szatnie, salę do fitnessu, salę z trampolinami i oczywiście wyposażenie siłowni.

A na pożegnanie ...otrzymaliśmy zaproszenie do ponownych odwiedzin i karnety dla dzieci oraz rodziców uprawniające do skorzystania z dobrodziejstw groty solnej. Bardzo dziękujemy!

Anna Miś
Przedszkole nr 6 „Pod Zielonym Parasolem” w Morągu

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: aneczka2634

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages